Joe Jonas nagrał duet z Pixie Lott!

Niespodzianka dla fanów...

 

Pixie Lott to gwiazda z Wielkiej Brytanii, która w zaledwie kilka miesięcy stała się jedną z najpopularniejszych artystek w swoim kraju. Dziewczyna nie spoczywa jednak na laurach i w dalszym ciągu dąży do jeszcze większej kariery. Jej najnowszy projekt to duet z Joe Jonasem.

 

Pixie przyleciała kilka dni temu do Los Angeles, gdzie wraz z gwiazdorem Jonasów nagrała bardzo fajną piosenkę. Na razie nie podano bliższych szczegółów, jednak Kotek dowiedział się, że utwór utrzymany jest w spokojnym klimacie. Tuż po powrocie do domu, dziewczyna napisała na swoim blogu, iż jest zachwycona współpracą z Joe i jest pewna, że większość nastolatek na świecie jej teraz nienawidzi, ponieważ spędziła kilka godzin z przystojnym Jonaskiem.

 

Na deser przypomnijmy sobie największy przebój Pixie Lott czyli "Mama Do"

 

<object width="580" height="360"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/81-eLoXKMaE&hl=pl_PL&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/81-eLoXKMaE&hl=pl_PL&fs=1&color1=0x006699&color2=0x54abd6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="580" height="360"></embed></object>

 

Myślicie, że Joe i Pixie przygotowali piękny utwór?

 

Więcej o: