Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 12.02.2010

Notowanie 34: Wzrostów - 6; Spadków - 7; Bez zmian - 3; Nowości - 4.

To nie był dobry tydzień dla Miley Cyrus...

 

Oto kolejne trzydzieste czwarte notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. W tym tygodniu mamy 4 nowości, ale żadna nie dotarła do pierwszej piątki.

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

 

To nie był najlepszy tydzień dla Miley Cyrus. Jej utwór nagrany wraz z Timbalandem spadł z pierwszego miejsca (na szczyt powrócił Justin Bieber), a "Kicking and Screaming" spadło aż osiem pozycji na miejsce 12.

 

Jej koleżance z serialu, Emily Osment udało się natomiast dostać na listę. Jak wysoko zajdzie utwór "Average Girl"? To zależy tylko do Waszych głosów.

 

Fani Avril Lavigne nie próżnowali i oddali glosy na piosenkę do nowego filmu "Alicja w Krainie Czarów" - "Alice" Piosenka zadebiutowała na naszej liście na miejscu 8. Niedługo film wchodzi do kin, może wtedy Avril uda się zająć miejsce pierwsze?

 

Pozostałe nowości na Liście, to utwory wokalistek o mocnej pozycji na scenie muzycznej: Rihanna "Rude Boy" oraz Beyonce feat. Lady Gaga "Video Phone [Extended Remix]".

 

Mamy też dużo ciekawych propozycji, które liczą na Wasze głosy i wejście do notowania. Jedną z nich jest piosenka z filmu "Avatar" - "I See You" w wykonaniu Leony Lewis. Czy popularność filmu pomoże piosence dostać się na szczyt?

 

 

Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !