Rusin nie może sprzedać willi

Tej, w której rozpadł się jej związek z Lisem.

 

Jak donosi "Życie na Gorąco" Kinga Rusin ma kolejny problem. Otóż gwiazda TVN nie może sprzedać domu w Konstancinie pod Warszawą. Tak, to ten, w którym rozpadł się jej związek z Tomaszem Lisem. Powody, dla których chce sprzedać willę już znamy. Dlaczego nikt nie chce go jednak kupić?

 

Przeczytaj: Kinga ma problem! Nie wie jakie auto wybrać

 

Okazuje się, że jest za drogi. Za 200 metrową posiadłość (trzy sypialnie, trzy salony, ogród) Kinia chce 2,5 miliona złotych. Ludzie boją się takich inwestycji, bowiem jest kryzys. A może wszyscy boją się złej energii po małżeństwie Lisów?

Więcej o:
Komentarze (15)
Rusin nie może sprzedać willi
Zaloguj się
 • dupa_w_zupie

  Oceniono 26 razy 8

  Kibel do którego Lis zwalał konia i wypierdzana wersalka gratis. Dla fanów gratka.

 • aniol_stroz

  Oceniono 8 razy 4

  Przespać się w łózku Kingi Rusin - BEZCENNE!!!

 • dzierlatka55

  Oceniono 7 razy 3

  wstrząsające :-)))

 • nasuada

  Oceniono 13 razy 3

  Temat "odgrzewany kotlet"://

 • chwilaprawdy

  Oceniono 8 razy 2

  200 metrów kwadratowych to ma przeciętny segment szeregowiec, więc nie nazywajcie 200 metrowego domku willą. Nie wiem jaka jest powierzchnia działki i dokładna lokalizacja, ale 2.5 miliona złotych za 200 metrowy domek w Konstancinie to można było wołać w 2006/2007 roku, a nie dzisiaj.
  Nikt rozsądny przy zdrowych zmysłach nie zapłaci za dom po 12 000 zł / m2 , podczas gdy ceny domów w okolicy kształtują się na poziomie 4-6 tys. zł / m2.
  Jak chce sprzedać ten dom to musi obniżyć cenę o co najmniej 50%, a jak nie to będzie latami czekać na klienta.

 • jasennka

  Oceniono 7 razy 1

  ja chętnie bym kupiła...
  tylko gotówki brak...
  lol to by było coś....

 • skyn

  Oceniono 17 razy 1

  raczej chodzi o złą energię

 • albi90

  0

  Dlaczego nikt nie chce kupić jej domu w Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą? Powód jest prosty:nikt nie chce kupić tak drogo od bogatej gwiazdy i istnieje teza,że został on kupiony bądż pobudowany za niższą cenę od oferowanej.To tak jakby dać komuś zarobić na sprzedaży! Albo nieruchomość ta jest stosunkowo mało atrakcyjna w porównaniu z innymi nieruchomościami w okolicy,które są bardziej atrakcyjne i tańsze...Kto mądry,ten wie,co kupuje i za ile...

 • alex90

  Oceniono 12 razy 0

  jaki kutfa kryzys. ludzie nie rozumiecie ze to jest medialnie nakrecane. kryzysu nie bylo nie ma i narazie nie zapowiada sie zeby byl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX