Jolka o Katyniu: Rosjanie jakby przeprosili

Jolka drugi raz udowadnia, że ma mózg.

 

Jolanta Rutowicz wraca. I to w dobrym stylu. Gwiazda Big Brothera w rozmowie z "Dziennikiem" wypowiedziała się na temat.... KATYNIA! I wcale nie robiła sobie z tematu żartów, a udowodniła, że  i ona potrafi sensownie się wypowiadać:

Zaproszenie dla premiera Tuska to ewidentne wyciągnięcie dłoni na zgodę, ale do przełomu potrzebna jest jeszcze pozytywna reakcja naszego rządu. Po raz pierwszy prezydent Rosji będzie obecny na uroczystościach w Katyniu, to fakt. Ale ważniejsze jest to, że ja byłam tam z kwiatami pierwsza. Putin mógł przecież zlecić sprawę komuś innemu, a jednak sam weźmie udział w uroczystościach. Stwarza okazje do następnego po Westerplatte spotkania twarzą w twarz z naszym premierem. To szansa na rozmowę w magicznej bliskości duchów historii...

i dodaje:

Czy padnie słowo "przepraszamy" ? Byłoby miło, ale... o wiele ważniejsze jest to, że Rosjanie w ślad za swoim premierem pochylą się nad grobami polskich oficerów. Oczy całej Rosji skierowane będą na Katyń. To prawie tak, jakby Rosjanie bez słów przeprosili. Może już czas, aby w odpowiedzi usłyszeli od nas: "wybaczamy"...

Jola naprawdę potrafi zaskoczyć. Wcześniej pojawiła się bez tipsów, a teraz mówi do rzeczy.

Więcej o:
Komentarze (40)
Jolka o Katyniu: Rosjanie jakby przeprosili
Zaloguj się
 • katarzynkaj

  Oceniono 27 razy 25

  w sumie ma racje.chyba nareszcie przytomnieje.

 • atena

  Oceniono 33 razy 25

  o to na pewno ona powiedziała ????
  Jeżeli too prawda to jestem naprawdę pod wrażeniem

 • kinia21

  Oceniono 21 razy 17

  pierwszy raz usłyszałam mądre słowa z jej ust:) nie lubię jej ale dobrze gada ,trzeba jej to przyznać

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 31 razy 15

  To było do przewidzenia, że Jolka to w rzeczywistosci inteligentna dziewczyna. Jej kreacja "pustej lali" jest taki wiarygodna, ze mógła ja stworzyc tylko inteligentna osoba. Jak dla mnie Jolka w zabawny sposób parodjuje dzisiejszą rzeczywistoać: puste idiotki z solarium, pseudogwiazdy które zarabiają nic nie robiąc i wreszcie naczlna polska "gwiazda", krulofa skandali i silikonu: Doda. Ja tam ją lubię ;)

 • jadzka

  Oceniono 28 razy 12

  Jola idzie w dobrą stronę może wyjdzie na ludzi?? Rabarczewska niech bierze z niej przykład i uczy się normalnie wypowiadać.. Jola ma więcej inteligencji niż Smroda

 • internautka

  Oceniono 23 razy 11

  nie jest glupia tylko taka gra ;)

 • lifer010

  Oceniono 15 razy 9

  Fajnie może powiedziane. Jolka Ok. Tylko mi powiedz skąd Ty już wiesz że Miedwiediew pojawi się w Katyniu? A może to mnie gdzieś umknęło.. Putin tak to wiem że będzie.

 • sabi

  Oceniono 21 razy 9

  ja myśle ze jolka taka głupia nie jest na jaką wygląda.udawała słodką idiotkę,ale w rzeczewistości to wie dobrze gdzie i jak się nalezy zachowac.

 • erem

  Oceniono 19 razy 9

  ..rutowicz, rabczewska, mucha....postacie medialne , ,,gwiazdy''...oto Polska.? Polacy , obudżta się wreszcie - co to ma być .? jaki kraj i naród ,tacy ,,celebryci''..? toto nie tylko wciąż jest obecne w mediach ,ale jeszcze komentuje wydarzenia polityczne ..śmieszne.? nie , ŻAŁOSNE..ale cóż - Polacy sami ją stworzyli...jaki naród takie ,,gwiazdy''...ciemnota.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX