Dorota Gardias się rozbierze!

W męskim magazynie.

 

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, która ze znanych Polek mogłaby na dobre odwołać zimę i strać się jednocześnie Panią Wiosną. Z odpowiedzią na to pytania przychodzi Efakt.pl, który informuje, że już w maju zobaczymy rozebraną Dorotę Gardias. Dorota przyjęła propozycję magazynu CKM. A my mówimy - genialny pomysł. Kusa pogodynka, która na dobre pogodni zimę?! Cytując klasyka - Yes,yes,yes.

Więcej o:
Komentarze (26)
Dorota Gardias się rozbierze!
Zaloguj się
 • grzesioo

  Oceniono 24 razy 20

  W maju to już raczej śladu po zimie nie będzie. Zresztą nie wiem czym tu się podniecać? Z 10 lat temu takie sesje robiły wrażenie a teraz, kiedy golizna jest na każdym kroku raczej mało kogo to ruszy. W sieci są setki zgrabniejszych i ładniejszych wyrozbieranych pań. No i Gardias będzie wyglądać identycznie z naturalną Dorotą. Jak to w CKM-ie wszystko będzie wyphotoshopwane na maksa.

 • cholera

  Oceniono 24 razy 16

  ladna babka, ale co ... skoro pogodynka moze byc na rozkladowce pisma 'dlaaa paaaanow' to kto jeszcze sie tam dostanie? Pani sprzataczka z ulicy? O co chodzi wlasciwie ? czy kazda gwiazda lub gwiazdka musi sie znalezc na okladce tego typu magazynu? CZY TO JAKIS PRESTIZ ??? irytujace.

 • kochajna

  Oceniono 25 razy 15

  Dorotka bez majtek? W ciekawym kierunku zmierzają celebryci.

 • aniol_stroz

  Oceniono 12 razy 12

  Znając CKM to ona nic nie pokaże.No chyba , że pół pośladka, goły brzuszek i lekko odsłonięta pierś jest dla nas wszystkich negliżem.

 • komentatoor

  Oceniono 34 razy 12

  ona troszkę chyba chuderlawa jest i pewnie biust będą jej musieli dorobić w photoshopie ... i chyba jej kariera nie posuwa się tak galopująco jak zakładała, skoro musi się rozebrać ... i to nawet nie w Playboyu!

 • dupa_w_zupie

  Oceniono 24 razy 12

  Po rozwodzie trzeba sie zareklamować.

 • juzeff

  Oceniono 31 razy 11

  może i ładna, ale czy naprawdę każda już musi sie rozebrać, żeby istnieć?

 • lala1

  Oceniono 21 razy 9

  Ranyyy! Co to za kraj, gdzie "gwiazdami" sa pogodynki, a dobrzy i zdolni mlodzi aktorzy musza ciulac (mowie o tych z powolania i z wyksztalceniem)

 • odchudzacz

  Oceniono 34 razy 8

  Hurra, chce popatrzec na cycuszki tej pieknej pani!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX