Ramona Rey romansuje z Akonem?!

Donoszą o tym zagraniczne serwisy!
Rey romansuje z Akonem Donoszą o tym zagraniczne serwisy! Jak donosi brytyjski serwis showbizspy.com, Ramoną Rey jest oczarowany sam Akon. Para poznała na się na planie klipu "Oh Africa", Kolejne zagraniczne media rozpisują się na temat Polki! Tym razem nie jest to Doda, a Ramona Rey. Jak donosi brytyjski serwis showbizspy.com, Polką jest oczarowany sam Akon. Para poznała na się na planie klipu "Oh Africa", w którym u boku znanego rapera występuje chór złożony z przedstawicieli kilkunastu krajów. Ramona reprezentuje w nim Polskę. Kiedy Akon po raz pierwszy zobaczył naszą rodaczkę, powiedział przed kamerą, że jest piękna. Można było uznać to za zwykłą grzeczność, jednak podczas kręcenia klipu pomiędzy wokalistką i raperem wytworzyła się chemia i tańczyli ze sobą bliżej niż pozostali. Ostatniego dnia pracy Akon wyznał Ramonie, że nigdy nie zapomni jej pięknych, niebieskich oczu - opowiada źródło. Na tym znajomość tych dwojga się nie kończy. Według serwisu, zauroczony Ramoną Akon zaprosił ją na Walentynki do Los Angeles. Romantycznie. Ramona jest tajemnicza i nie chce opowiadać nikomu o takich sprawach - mówi menedżer Ramony. Informacje o romansie Polki i znanego muzyka podchwyciły m.in. francuskie media. Taki rozgłos może przydać się Ramonie, która już niedługo będzie koncertować w Paryżu śpiewając tam po polsku o dziwo nie dla Polonii, a dla francuskiej publiczności. Ładna z nich para?

Kolejne zagraniczne media rozpisują się na temat Polki! Tym razem nie jest to Doda, a Ramona Rey. Jak donosi brytyjski serwis showbizspy.com, Polką jest oczarowany sam Akon.

 

Para poznała na się na planie klipu "Oh Africa", w którym u boku znanego rapera występuje chór złożony z przedstawicieli kilkunastu krajów. Ramona reprezentuje w nim Polskę.

 

Kiedy Akonpo raz pierwszy zobaczył naszą rodaczkę, powiedział przed kamerą, że jest piękna. Można było uznać to za zwykłą grzeczność, jednak podczas kręcenia klipu pomiędzy wokalistką i raperem wytworzyła się chemia i tańczyli ze sobą bliżej niż pozostali.

Ostatniego dnia pracy Akon wyznał Ramonie, że nigdy nie zapomni jej pięknych, niebieskich oczu - opowiada źródło.

Na tym znajomość tych dwojga się nie kończy. Według serwisu, zauroczony RamonąAkonzaprosił ją na Walentynki do Los Angeles. Romantycznie.

Ramona jest tajemnicza i nie chce opowiadać nikomu o takich sprawach - mówi menedżer Ramony.

Informacje o romansie Polki i znanego muzyka podchwyciły m.in. francuskie media. Taki rozgłos może przydać się Ramonie, która już niedługo będzie koncertować w Paryżu śpiewając tam po polsku o dziwo nie dla Polonii, a dla francuskiej publiczności.

 

Ładna z nich para?


 

Pierwsze spotkanie Ramony i Akona:


 

 

Zobacz także:

Zdjęcia z planu oraz teledysk "Oh Africa"!


Więcej o:
Komentarze (81)
Ramona Rey romansuje z Akonem?!
Zaloguj się
 • marcinek

  Oceniono 31 razy 23

  Ramona, zaslugujesz na miedzynarodowa kariere.

 • dodzik19

  Oceniono 29 razy 23

  o jeny, a może naprawdę się zabujał? nie dziwię mu się zresztą - Ramona is hot! :)

 • dewotki

  Oceniono 29 razy 21

  uwielbiam Ramone!!!! jest odjechana piosenkarką

 • agyness87

  Oceniono 29 razy 21

  sliczne ma wlosy...wogole ladna kobieta

 • agness117

  Oceniono 25 razy 21

  no to Akon chyba nie widział nóg Ramony. Ma za-je-bi-ste nogi!!! zamieniłabym się z nią od razu!!!!! chociaż ja też mam fajne heh.

 • older

  Oceniono 26 razy 20


  Nie przesadzajcie, to ze zaprosil ja na kolacje i powiedzial pare milych slow ,nie musi oznaczac odrazu ze maja romans.

 • rysiek

  Oceniono 26 razy 20

  pierwsze słyszę o jakiejś ramonie:D ładna dziewczyna i oby takie nas reprezentowały, a nie wulgarne blachary na kaczych nozkach

 • gnom

  Oceniono 23 razy 19

  Ramona jest SUPER.

 • dewotki

  Oceniono 29 razy 19

  zasluguje na kogos fajniejszego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX