Ramona Rey romansuje z Akonem?!

Donoszą o tym zagraniczne serwisy!
Rey romansuje z Akonem Donoszą o tym zagraniczne serwisy! Jak donosi brytyjski serwis showbizspy.com, Ramoną Rey jest oczarowany sam Akon. Para poznała na się na planie klipu "Oh Africa", Kolejne zagraniczne media rozpisują się na temat Polki! Tym razem nie jest to Doda, a Ramona Rey. Jak donosi brytyjski serwis showbizspy.com, Polką jest oczarowany sam Akon. Para poznała na się na planie klipu "Oh Africa", w którym u boku znanego rapera występuje chór złożony z przedstawicieli kilkunastu krajów. Ramona reprezentuje w nim Polskę. Kiedy Akon po raz pierwszy zobaczył naszą rodaczkę, powiedział przed kamerą, że jest piękna. Można było uznać to za zwykłą grzeczność, jednak podczas kręcenia klipu pomiędzy wokalistką i raperem wytworzyła się chemia i tańczyli ze sobą bliżej niż pozostali. Ostatniego dnia pracy Akon wyznał Ramonie, że nigdy nie zapomni jej pięknych, niebieskich oczu - opowiada źródło. Na tym znajomość tych dwojga się nie kończy. Według serwisu, zauroczony Ramoną Akon zaprosił ją na Walentynki do Los Angeles. Romantycznie. Ramona jest tajemnicza i nie chce opowiadać nikomu o takich sprawach - mówi menedżer Ramony. Informacje o romansie Polki i znanego muzyka podchwyciły m.in. francuskie media. Taki rozgłos może przydać się Ramonie, która już niedługo będzie koncertować w Paryżu śpiewając tam po polsku o dziwo nie dla Polonii, a dla francuskiej publiczności. Ładna z nich para?

Kolejne zagraniczne media rozpisują się na temat Polki! Tym razem nie jest to Doda, a Ramona Rey. Jak donosi brytyjski serwis showbizspy.com, Polką jest oczarowany sam Akon.

 

Para poznała na się na planie klipu "Oh Africa", w którym u boku znanego rapera występuje chór złożony z przedstawicieli kilkunastu krajów. Ramona reprezentuje w nim Polskę.

 

Kiedy Akonpo raz pierwszy zobaczył naszą rodaczkę, powiedział przed kamerą, że jest piękna. Można było uznać to za zwykłą grzeczność, jednak podczas kręcenia klipu pomiędzy wokalistką i raperem wytworzyła się chemia i tańczyli ze sobą bliżej niż pozostali.

Ostatniego dnia pracy Akon wyznał Ramonie, że nigdy nie zapomni jej pięknych, niebieskich oczu - opowiada źródło.

Na tym znajomość tych dwojga się nie kończy. Według serwisu, zauroczony RamonąAkonzaprosił ją na Walentynki do Los Angeles. Romantycznie.

Ramona jest tajemnicza i nie chce opowiadać nikomu o takich sprawach - mówi menedżer Ramony.

Informacje o romansie Polki i znanego muzyka podchwyciły m.in. francuskie media. Taki rozgłos może przydać się Ramonie, która już niedługo będzie koncertować w Paryżu śpiewając tam po polsku o dziwo nie dla Polonii, a dla francuskiej publiczności.

 

Ładna z nich para?


 

Pierwsze spotkanie Ramony i Akona:


 

 

Zobacz także:

Zdjęcia z planu oraz teledysk "Oh Africa"!