Doda sama zaprojektowała kreację na Telekamery

Coraz częściej występuje w strojach własnego projektu. Dług myślała?
Doda projektantką Doda z miłości do mody sama zaczęła projektować ciuchy. Doda z miłości do mody sama zaczęła projektować ciuchy. Magazynowi "Party" zdradziła, że podczas rozdania "Telekamer miała kreację swojego autorstwa" Magazynowi "Party" zdradziła, że podczas rozdania "Telekamer miała kreację swojego autorstwa". W stworzeniu stroju pomogli Dodzie krawcy za granicą. Piosenkarka pochwaliła się w rozmowie z magazynem, że to nie jej jedyny projekt i ma zamiar częściej występować we własnych kreacjach. Ostatnio przy ważnych okazjach często występuję w ubraniach własnego projektu.

Doda z miłości do mody sama zaczęła projektować ciuchy. Magazynowi "Party" zdradziła, że podczas rozdania Telekamer miała kreację swojego autorstwa.

 

W stworzeniu stroju pomogli Dodzie krawcy za granicą. Piosenkarka pochwaliła się w rozmowie z magazynem, że to nie jej jedyny projekt i ma zamiar częściej występować we własnych kreacjach.

 

Ostatnio przy ważnych okazjach często występuję w ubraniach własnego projektu.

 

Słynna kreacja Dody z imprezy Telekamer:

 

 

Janus

 

Więcej o:
Komentarze (74)
Doda sama zaprojektowała kreację na Telekamery
Zaloguj się
 • swojskakielbasa

  Oceniono 20 razy 14

  O tym, że Doda nie ma gustu, wiadomo nie od dziś. Wystarczy zerknąć na zdjęcia z początków jej kariery - była spalona na solarium, przesadzała z makijażem, nosiła białe kozaczki. Potem bywało różnie, ubierała się raz lepiej, raz gorzej ale przez chwilę, kiedy jej menadżerem była Maja Sablewska, nosiła się nawet dość stylowo. Teraz niestety mamy do czynienia z równią pochyłą. Zaczęło się od różowego śmigła i zniekształcającej sylwetkę reszty, obecnie obserwujemy luksusową wersję zakopiańskiego misia... ciekawe, co będzie następne?

 • ina.

  Oceniono 19 razy 13

  Przesadzone i kiczowate, czyli w stylu Dody. Co jak co, ale ubrać się odpowiednio i w dobrym guście, to ona nie potrafi.

 • zoelle

  Oceniono 21 razy 11

  i skończcie już z tym bełkotem o talencie dodziny.. ma głos??? że co ma???? dzieci, wy o dobrych głosach macie takie pojęcie, co rabczewska o kulturze :D

 • zoelle

  Oceniono 19 razy 11

  dlaczego fani dody sądzą, że ktokolwiek z nas chciałby być na jej miejscu?? tak, oczywiście, zawsze marzyłam, żeby być prostacką chamką o reputacji ścierki... po prostu marzę o tym!!!

 • zla

  Oceniono 16 razy 10

  Ciuchy jak ciuchy mozna je zmienic,ale usta jak balony nadmuchane!

 • jadzka

  Oceniono 13 razy 9

  ale ma wielkie wary jak murzynka na bank powiększane biali ludzie nie mają takich wielkich ust a to futrzysko jest obleśne tak jak i ona ..ble

 • kocurra

  Oceniono 21 razy 9

  Wielki łeb, wary jak pontony i te kudłate szmaty. Brrr... Doda jednak to tandeta i bezguście.

 • aaricia

  Oceniono 13 razy 9

  niech sobie projektuje, stac ja... ja tylko chcialabym aby Dorota byla bardziej tworcza niz odtworcza.... No i aby przestala pompowac te usta, ilez mozna.....:|

 • agyness87

  Oceniono 14 razy 8

  z milosci do mody....hahaha jeszcze takiej glupoty nie slyszalam! nagle kocha mode? a cale zycie byly wulgarne miniowy, bluzki spod ktorych wylewal sie tluszczyk...kolory i bizuteria jak zjarmarku plus pomaranczowa twarz z tanim makijazem... teraz nagle schudla i ktos zaczal ja przebierac i nagle IKONA MODY! hehehe... to ja juz lepsza sukienke na 100dniowke sobie zaprojektowalam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX