Ridge z "Mody na sukces" w "Tańcu z gwiazdami"

Koniecznie musicie to zobaczyć!
Ridge zatańczy w show! Ridge z "Mody na sukces" w "Tańcu z gwiazdami"! Odtwórca roli Ridge'a do końca życia będzie kojarzony tylko z "Modą na sukces". Obecnie jednak aktor występuje we włoskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Ridge Forrester to jedna z najbardziej kultowych postaci w historii telewizji. Każdy choć raz widział "Modę na sukces", bo ta opera mydlana emitowana jest w Polsce od 1994 roku. Tylko Chuck Norris wie, jak się skończy ostatni odcinek "Mody na sukces". Z pewnością zagra w nim Ronn Moss. Odtwórca roli Ridge'a do końca życia będzie kojarzony tylko z tym jednym serialem. Obecnie aktor występuje we włoskiej edycji tanecznego show "Ballando con le sterne".

Ridge Forrester to jedna z najbardziej kultowych postaci w historii telewizji. Każdy choć raz widział "Modę na sukces", bo ta opera mydlana emitowana jest w Polsce od 1994 roku. Tylko Chuck Norris wie, jak się skończy ostatni odcinek "Mody na sukces".

 

Z pewnością zagra w nim Ronn Moss. Odtwórca roli Ridge'a do końca życia będzie kojarzony tylko z tym jednym serialem. Obecnie aktor występuje we włoskiej edycji tanecznego show "Ballando con le sterne". Jak mu idzie? Oceńcie sami!

 

Salsa:

 

 

Paso doble:

 

Jak wrażenia?

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (35)
Ridge z "Mody na sukces" w "Tańcu z gwiazdami"
Zaloguj się
 • zloty_kibel

  Oceniono 69 razy 67

  a gdzie Bruk Logan??ona to dopiero jest kultowa postać kogo jeszcze nie przeleciała w Modzie na sukces???w ostatnim odcinku przeleci stefani hii

 • magdalena6110

  Oceniono 49 razy 45

  !!!A ja myśle że na końcu okaże się że Redge nie jest synem Stefki i pokusi się na nią!!!Co Wy na to????

 • kropelka

  Oceniono 20 razy 20

  jak na 58 lat to wygląda i rusza się bardzo dobrze :)

 • diana222

  Oceniono 20 razy 16

  tańczy jak każda inna "gwaiazda" . ;P

 • angello22

  Oceniono 17 razy 15

  On ma najlepsza fuche na swiecie. Bedzie gral w tym serialu do poznej emerytury a moze do konca.Ogladam serial raz do roku i bohaterowie nawet nie zdaza oposcic tego samego pokoju w ktorym trwa akcja i rozwazac tego samego problemu.

 • kebab

  Oceniono 24 razy 14

  Włosy sobie pofarbował. Jak ostatnio go widziałam to był siwy jak gołąb.

 • nina852

  Oceniono 24 razy 14

  Moim zdaniem jest gorszy niz nasze gwiazdy, jakis taki sztywny...

 • jagoda2205

  Oceniono 14 razy 12

  Jest cudowny i jeszcze potrafi tańczyć.Podziwiać tylko a Ci co krytykują to zapewne z zazdrości,że facet w tym wieku tak wygląda i tak się porusza.Gratulacje.

 • fudi

  Oceniono 8 razy 8

  Bardzo pozytywnie. Myślałam, że bedzie tańczył jak kołek, a całkiem fajnie mu to wyszło =)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX