Popielewicz wygryzła koleżankę i dostała program!

Ile zarobi?
Wygryzła koleżankę Ile na tym zarobi? Agnieszka Popielewicz zastąpi Ewelinę Kopic i poprowadzi program "Grunt to rodzinka" w Polsat Cafe. Za pierwszą serię ma otrzymać 18 tysięcy złotych. Agnieszka Popielewicz robi w telewizji większą karierę niż jej były chłopak Marcin Mroczek, dzięki któremu wkręciła się do show-biznesu. Agnieszka to kolejna po Kasi Cichopek pupilka Niny Terentiew. "Super Express" dowiedział się, że prezenterka dostała właśnie program w Polsat Cafe. - Zgadza się, od teraz prowadzę nowy program w Polsat Cafe "Grunt to rodzinka". Nagrałam już trzy odcinki i muszę przyznać, że naprawdę bardzo mi się podobało. To jest pierwszy program, który prowadzę sama. Sam na sam z rozmówcą. Ekipa na planie jest fantastyczna, pracuje nam się bardzo miło i rodzinnie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Agnieszka Popielewicz. Zdobycie nowej pracy wymagało od Agnieszki sporego zaangażowania. Musiała udowodnić, że nadaje się do roli gospodyni programu lepiej niż Ewelina Kopic, która wcześniej prowadziła "Grunt to rodzinka". Gazeta twierdzi, że za pierwszą serię programu Popielewicz dostanie 18 tysięcy złotych.

Agnieszka Popielewicz robi w telewizji większą karierę niż jej były chłopakMarcin Mroczek, dzięki któremu wkręciła się do show-biznesu. Agnieszka to kolejna po Kasi Cichopek pupilka Niny Terentiew."Super Express" dowiedział się, że prezenterka dostała właśnie program w Polsat Cafe.

- Zgadza się, od teraz prowadzę nowy program w Polsat Cafe "Grunt to rodzinka". Nagrałam już trzy odcinki i muszę przyznać, że naprawdę bardzo mi się podobało. To jest pierwszy program, który prowadzę sama. Sam na sam z rozmówcą. Ekipa na planie jest fantastyczna, pracuje nam się bardzo miło i rodzinnie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Agnieszka Popielewicz.

 

 

Zdobycie nowej pracy wymagało od Agnieszki sporego zaangażowania. Musiała udowodnić, że nadaje się do roli gospodyni programu lepiej niż Ewelina Kopic, która wcześniej prowadziła "Grunt to rodzinka". Gazeta twierdzi, że za pierwszy sezon programu Popielewicz dostanie 18 tysięcy złotych.

 

Szaza