Znany bokser wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Który?

Nie było miejsca dla dwóch pięściarzy. Który zatańczy z byłą partnerką Radka Majdana?
Bokser na parkiecie Znany bokser wystąpi w "Tańcu z gwiazdami" Przemysław Saleta prawdopodobnie zatańczy z Izabelą Janachowską w "Tańcu z gwiazdami" Oby poszło mu lepiej niż w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie" Kilka tygodni temu ukazały się w prasie zdjęcia Marcina Najmana wchodzącego do szkoły tańca Agustina Egurroli, w której odbywają się treningi do programu "Taniec z gwiazdami". Ostatnio bokser w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jednak nie wystąpi. Plotek dowiedział się, że w programie zatańczy za to Przemysław Saleta. Pięściarz rozpoczął już nawet treningi do programu. Prawdopodobnie zatańczy z Izabelą Janachowską, byłą partnerką taneczną (a może i nie tylko?) Radka Majdana. Przypominamy, że Saleta próbował swoich sił w pierwszej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". Szło mu fatalnie. Przeszedł przez kilka odcinków tylko i wyłącznie dlatego, że wdawał się w "pyskówki" z Dodą, które podobały się widzom. Teraz będzie się kłócił z Beatą Tyszkiewicz?

Kilka tygodni temu ukazały się w prasie zdjęcia Marcina Najmana wchodzącego do szkoły tańca Agustina Egurroli, w której odbywają się treningi do programu "Taniec z gwiazdami". Ostatnio bokser w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jednak nie wystąpi.

 

Plotek dowiedział się, że w programie zatańczy za to Przemysław Saleta. Pięściarz rozpoczął już nawet treningi do programu. Prawdopodobnie zatańczy z Izabelą Janachowską, byłą partnerką taneczną (a może i nie tylko?) Radka Majdana.

 

Przypominamy, że Saleta próbował swoich sił w pierwszej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie". Szło mu fatalnie. Przeszedł przez kilka odcinków tylko i wyłącznie dlatego, że wdawał się w "pyskówki" z Dodą, które podobały się widzom. Teraz będzie się kłócił zBeatą Tyszkiewicz?

 

Tak tańczył:

 

Tak kłócił się z Dodą:

 

 

Szaza