Miłosne okładki Vivy na Walentynki

Jak oni się kochają?
Pięć odsłon "Vivy" Miłosne okładki "Vivy" na Walentynki Pięć różnych okładek "Vivy" na Walentynki. Na zdjęciach m.in. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski. "Viva" przygotowała na Walentynki dla swoich czytelników specjalną niespodziankę - pięć zakochanych okładek. Do zdjęć zaproszono pary: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski, Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein oraz Grażyna Szapołowska z Erykiem Stępniewskim. Każda z par opowiedziała o swojej miłości. Macie siłę to czytać? My nie daliśmy rady. Zobaczcie te okładki przepełnione miłością.

"Viva" przygotowała na Walentynki dla swoich czytelników specjalną niespodziankę - pięć zakochanych okładek. Do zdjęć zaproszono pary Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Tamara Arciuch i Bartosz Kasprzykowski, Agustin Egurrola i Nina Tyrka, Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein oraz Grażyna Szapołowska z Erykiem Stępniewskim.

 

Każda z par opowiedziała o swojej miłości. Macie siłę to czytać? My nie daliśmy rady. Nie mieliśmy też odwagi zamieścić okładki Agustina i Niny.

 

Zobaczcie te okładki przepełnione miłością.