Awantura na premierze "Randki w ciemno"

Gwiazdy na czerwonym dywanie były w szoku. Czekało na nich dwóch fotografów i kilka kamer, ale nikt nie robił zdjęć.

Wczorajsza premiera "Randki w ciemno" zakończyła się skandalem. Spodziewaliśmy się zdjęć gwiazd, ale te nie powstały. W trakcie przejścia gwiazd przez czerwony dywan doszło do wymiany zdań między jednym z fotografów a ochroniarzem ochraniającym barierkę. Fotograf został podniesiony i wyniesiony z kina.

 

Relacja ze zdarzenia jednego z fotografów pokazuje jak bardzo napięta jest atmosfera podczas premier, gdzie każdy stara się zdobyć jak najlepsze zdjęcie.

 

Jednemu z fotografów zasłaniał ustawicznie pan ochroniarz. Fotograf wdał się z nim w dyskusję. Przechodząca obok pani z pijaru poleciła ochroniarzom wynieść fotografa co 2 ochroniarzy zrobiło. Reszta stanęła w jego obronie, wydała się pyskówka gdzie organizator obraził fotografów twierdząc że:  "i tak nie robicie nam promocji tylko nabijacie sobie swoje portfele". Wszyscy fotografowie opuścili Multikino. Pozostali tylko fotografowie wynajęci przez producenta.

 

Podobny opis sytuacji przesłał nam jeden z obecnych na premierze, który obserwował zajście.

 

Ochroniarz podniósł na metr do góry jednego z nich, który pewnie się przepychał i wyniósł do foyer. Wszyscy paparazzi polecieli za nim. Później słyszałem tylko komentarze reszty "Nie damy się, solidarnie, nie będzie nikt tak nas traktował". Śmieszna sytuacja. Kolejne gwiazdki, które przychodziły, nie miały już do kogo się szczerzyć. Stały na przeciwko 2 aparatów i 3 kamer, zszokowane co się stało.

 

Ciekawe jak wyjaśniono gwiazdom nieobecność fotografów i pusty czerwony dywan, bez fleszów i zgiełku. Na premierze zabrakło głównego bohatera filmu Borysa Szyca. Z gwiazd pojawili się jedynie Bogusław Linda, Katarzyna Maciąg, Weronika Rosati, Anna Dereszowska, Karolina Nowakowska i Monika Richardson.

 

Dobrze, że między ochroniarzami a fotografami nie doszło do bójki. Byłby światowy skandal, a nie lokalna awantura...

 

 

Janus

 

Randka w ciemno już w kinach

 

 

Więcej o:
Komentarze (40)
Awantura na premierze "Randki w ciemno"
Zaloguj się
 • son_of_blower

  Oceniono 79 razy 75

  jaki film, taka premiera

 • franco_bollo

  Oceniono 49 razy 43

  kolejny "wybitne" dzielo bolandzkiej kinematografii...; thx god 4 hollywood!

 • zigzag

  Oceniono 46 razy 40

  Są dwie opcje tak samo prawdopodobne. Albo to "ustawka", która ma dodatkowo podkręcić atmosferę wokół filmu. Jesli tak to agencja wg mnie się nie wysiliła, a pomysł stary i oklepany. Opcja druga jest taka, że rzeczywiście siksa z agencji poczuła "władzę i szeroki świat" i postanowiła pokazać kto tu rządzi. Niestety świat agencji pełny jest takich niedouczonych ćwiwierćinteligentek. Obie opcje są możliwe.

 • lala82

  Oceniono 41 razy 37

  dzizas kolejny kaszaniasty film :/ po co sie kreci u nas te durne komedie :/ btw a moze ta awantura to czysta ustawka, zeby zrobic szum wokół filmu...

 • meg77

  Oceniono 36 razy 32

  Ech, żeby tak na promowanie tych polskich gniotów wydawano mniej, a na ich produkcję więcej... A tak to powstają takie shity śmieszne wyłącznie dla dresów jak Ciacho, które promocję mają odwrotnie proporcjonalną do poziomu realizacji:-/ Sorry, ale jakoś mało mnie wzrusza, ze nie ma tu tych zdjęć, może w waszym medialnym grajdołku jest to jakieś halo. Wasza rzeczywistośc to nie moja rzeczywistość i mnie nie wzrusza ani ciężki los panów z obiektywami.

 • snapper

  Oceniono 35 razy 23

  Niestety zostali szybko pogonieni do zagrody. Mało tego. Ochrona była tak chamska, że kilku rosłych ochroniarzy staneło plecami tuż przed obiektywami kilku fotografów. Do tego sama Pani Prezes firmy Kino Świat stanęła przed obiektywami fotografów. Na moją prośbę czy mogłaby by się Pani przesunąć w inne miejsce gdyż utrudnia nam to pracę usłyszałem tekst : "- Nie. Ja będę tu stała, bo ta Pani obok to włascicielka filmu." Więc powiedziałem, że jesteśmy tutaj w pracy i robimy promocję filmowi. Usłyszałem tekst: "- My nie potrzebujemy takiej promocji. Jak na razie to robi Pan promocję swojego portfela." I żebym już milczał, bo za chwilę Pani zawoła ochronę, która mnie wyprowadzi.

 • pause_break

  Oceniono 28 razy 22

  Ale sobie promocję filmu wymyśliliście :D Która agencja robi taki PR?

 • snapper

  Oceniono 32 razy 20

  Udałem się więc w inną częśc zagrody i stanąłem za plecami fotografa, który chwilę później został z tej imprezy wyniesiony. O co poszło? Poszło o to, że ochrona natarczywie przeszkadzała nam w pracy zasłaniając gwiazdy pozujące na plakacie filmowym. Jeden z nas poprosił jedną z Pań, aby poprosiły ochroniarzy o przesunięcie się i udostepnienie nam miejsca do pracy. W tym momencie Pani puściły nerwy i kazała ochronie wyrzucić jednego z nas z premiery. Dwóch ochroniarzy wprost podniosło starszego człowieka i wyrzuciło go z kina. Na oczach gości i gwiazd. Wszyscy postanowiliśmy opuścić premierę nie robiąc dalszej promocji czegoś tak marnego. Na koniec jeden z ochroniarzy nawyzywał nas od dziwek. tak... od dziwek. Zresztą wszystko jest nagrane, kamery rejestrowały. Jak długo pracuję w tym zawodzie nie spotkałem sie z takim brakiem szacunku do mediów. Komunikat prasowy Pani z Kino Świat brzmiał nastepująco: "Że oni nie potrzebują fotoreporterów, bo mają zdjęcia od firmy, która robi im zdjęcia". Więc po co nas zapraszają?

 • samozwaniec

  Oceniono 34 razy 20

  Na wszystkich imprezach ochrona jest wazniejsza od paparazzi.Niestety.Wiem,bo chadzam tu i owdzie.A najwazniejsze sa niunie szefa imprezy.One wydaja polecenia.A co do filmu - owszem widzialem.Odradzam kazdemu.Kolejny syfilis,znowu te same grepsy,dresiarskie zachowania,zalosny Szyc,stale ten sam Zamachowski,czyli magazynier PGR jako artysta.Jedynie Linda z dystansem do samego siebie.I jedna laska z fantastycznym biustem,ale bez nazwiska...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX