Pascal Brodnicki stracił pracę

Telewizja TVN powiedziała mu: Dziękujemy.

 

Pascal Brodnicki jest chyba najpopularniejszym bezrobotnym w Polsce. Jak donosi "Fakt", szef kuchni stracił pracę w TVN, a dokładnie swój program "Pascal: Po Prostu Gotuj". Stacja zdecydowała się zdjąć z anteny kulinarne show.

 

Reality-show w Polsce się skończyło. Programy kulinarne powoli też chyba zaczynają nas nudzić. Dla przypomnienia: TVN miał największą liczbę kulinarnych programów m.in: Co ty wiesz o gotowaniu, czyli Linda w kuchni czy Wielka niespodzianka Klaudiusza. Wiedzieliście?

Więcej o:
Komentarze (39)
Pascal Brodnicki stracił pracę
Zaloguj się
 • cholera

  Oceniono 58 razy 32

  Ludzie! z czym wy macie problem? z tym, ze Maklowicz poza tym ze z wyksztalcenia jest historykiem i niezle gotuje, to przy okazji pokazuje nam inne zakatki swiata i kuchnie z nimi związane? Potrawy regionalne itp. O co wam chodzi, o to, ze program jest urozmaicony??? Bardzo lubie kiedy przy gotowaniu opowiada jakies ciekawostki z innych kontynentow czy po prostu krajow. Co w tym zlego? Bronicie uparcie tego sepleniacego Pascala, what for ? Jeden i drugi gotuje, a formula programow jest z lekka inna - i wg mnie Maklowicza nieco ciekawsza wizualnie.

 • mamson

  Oceniono 37 razy 23

  Akurat program Pascala był najnudniejszym ze wszystkich kulinarnych show i od początku prowadzony zupełnie bez zmian, bez próby nadania mu ciekawszej formy, najbardziej irytujący był głos zza kadru komentujący kuchenne przygotowania. A programy kulinarne chyba już się trochę "przejadły", może obronią się Makłowicz i Nigella, reszta pewnie też spadnie z anteny.

 • grzesioo

  Oceniono 41 razy 23

  Program Makłowicza to nie program stricte kulinarny. To raczej gawędzenie i zwiedzanie świata przez pryzmat jedzenia. I to jest najfajniejsze. A ruchy Makłowicza niczym nie odbiegają od ruchów przeciętnej kucharki czy kucharza gotującego w domu. To że ktoś potrafi pokroić marchewkę w 10 sekund nie oznacza że lepiej gotuje.

 • kristofor

  Oceniono 41 razy 21

  Chyba wolę Makłowicza. Co z tego, ze gość jest historykiem i o gotowaniu ma powiedzmy średnie pojęcie? Cała otoczka jest fajna i np gotowanie na stoku czy do pasa w wodzie, na Karaibach lub w zamkach z rycerzami gdzieś w Polsce. ma to swój klimat. A takie siedzenie w jednej kuchni i gotowanie to już się trochę opatrzyło.

 • youhana

  Oceniono 25 razy 19

  najwyraźniej się przejadł :P

 • kronopio77

  Oceniono 28 razy 16

  Wachowicz jest do bólu siermiężna i nieciekawa. Nie wiem, kto pozwolił jej gotować na antenie. Makłowicz od lat jest najlepszy. W gotowaniu pomaga mu nieprzeciętna inteligencja i wiedza połączona z elokwencją.

 • iberia3

  Oceniono 23 razy 13

  Najpopularniejszym bezrobotnym w Polsce jest Tomcio Kamel. Aaa, i Hanka Lis. Pascal ma pracę.

 • katiaa3

  Oceniono 73 razy 13

  on byl beznadziejny, i ten jego sztuczny francuski akcent:/
  100 razy bardziej wole Podroze kulinarne Maklowicza- facet ma talent do gotowania a przy tym jest blyskotliwy i inteligenty

 • cholera

  Oceniono 42 razy 12

  No, dobrze - dosc mialam tego seplenienia. Tyle lat w Polsce i sie nie nauczyl (...) Ah nie, starsze panie lubily go, bo tak urokliwie akcentowal polskie wyrazy. Phi. Wystarczy, ze Maklowicz na dwojce trzaska obiadki w roznych krajach ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX