Chcą odchudzić Liszowską! SONDAŻ

Ale nie pytają jej, czy ona tego chce. Yyy?
Chcą odchudzić Liszę! Ale nie pytają jej, czy ona tego chce. Komu zależy na tym, by Joanna Liszowska pozbyła się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że zabiega o to "Super Express", który opublikował opis diety dla aktorki. Komu zależy na tym, by Joanna Liszowska pozbyła się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że zabiega o to "Super Express", który postanowił skonsultować się z Mariolą Bojarską-Ferenc, którą nazywają królową polskiego fitnessu. Ta deklaruje, że chętnie podjęłaby się zadania odchudzenia aktorki. Uważa, że jest piękna, ale...- Myślę, że faktycznie jeżeli zgubiłaby kilka kilogramów, to naprawdę by na tym zyskała - powiedziała w rozmowie z tabloidem Bojarska-Ferenc. Najlepsze jest to, że "Superak" publikuje skrótowy opis diety, którą powinna stosować aktorka. Szkoda tylko, że nikt nie pyta o zdanie samej Joasi. Może ona dobrze czuje się ze swoimi krągłościami, za które cenią je tysiące polskich kobiet wyglądających podobnie? A przecież mężczyźni szaleją za aktorką, która potrafi być niezwykle seksowna. Dlaczego tabloid i kolejna pani zwana królową nie pomyślą, że mogą sprawić Joasi przykrość?

Komu zależy na tym, by Joanna Liszowska pozbyła się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że zabiega o to "Super Express", który postanowił skonsultować się z Mariolą Bojarską-Ferenc, którą nazywają królową polskiego fitnessu. Ta deklaruje, że chętnie podjęłaby się zadania odchudzenia aktorki. Uważa, że jest piękna, ale...

Myślę, że faktycznie jeżeli zgubiłaby kilka kilogramów, to naprawdę by na tym zyskała - powiedziała w rozmowie z tablioidem Bojarska-Ferenc.

Najlepsze, że "Superak" publikuje skrótowy opis diety, którą powinna stosować aktorka.

 

Szkoda tylko, że nikt nie pyta o zdanie samej Joasi. Może ona dobrze czuje się ze swoimi krągłościami, za które cenią je tysiące polskich kobiet wyglądających podobnie? A przecież mężczyźni szaleją za aktorką, która potrafi być niezwykle seksowna.

 

Dlaczego tabloid i kolejna pani zwana królową nie pomyślą, że mogą sprawić Joasi przykrość?

 

Czy Liszowska powinna schudnąć? Wyraź swoje zdanie w naszym sondażu.

 

 

Czy Joanna Liszowska powinna schudnąć?
Więcej o:
Komentarze (36)
Chcą odchudzić Liszowską! SONDAŻ
Zaloguj się
 • vanessaaa

  Oceniono 50 razy 40

  kobieta jest sexowna wtedy,gdy dobrze czuje się we własnym ciele

 • benio2005

  Oceniono 51 razy 35

  DAJCIE SPOKÓJ SZKODA,ŻE NIKT Z TYCH CO PISZĄ TE GŁUPIE ARTYKUŁY NIE BIERZE POD UWAGĘ TEGO,ŻE NIE WSZYSTKIE KOBIETY MOGĄ WYGLĄDAĆ JAK MODELKI,CHOCIAŻBY ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH!!!!!PRZYKŁADEM JEST ŚP.PANI DANUTA RINN(UROCZA POMIMO KRĄGŁOŚCI),EWA BEM(NAWET JAK UDAŁO JEJ SCHUDNĄĆ TO SZYBKO WRACAŁA DO WAGI)CZY PANI WELLMAN(TEŻ SOBIE NIE RADZI Z PROBLEMEM)ALE TO NIE ZNACZY,ŻE SĄ BRZYDSZE CZY MNIEJ ATRAKCYJNE OD TYCH WYSUSZONYCH WIESZACZKÓW!!!!MOŻE ASIA TEŻ MA JAKIŚ PROBLEM ALBO PO PROSTU LUBI SIEBIE TAKĄ JAKA JEST(A JEST EKSTRA)!!!!!!!!ALE SIĘ ROZPISAŁEM-PRZEPRASZAM!!!

 • mica121

  Oceniono 38 razy 32

  Myślę, że p. Liszowska wygląda bardzo kobieco i ponętnie. Jesli będzie chciała podjąć decyzję o odchudzaniu, to powinna być to jej decyzja, a nie decyzja pod presją. Pani Bojarka-Ferenc jest żylasta i według mnie nie jest apetyczna... mozna o niej powiedzieć, że się dobrze trzyma, bo to prawda, ale że jest sexi, to nie.

 • londres

  Oceniono 50 razy 32

  wyglada jak człowiek, a nie jak wieszak na ubrania. Dajcie jej spokój

 • cukiereczek.

  Oceniono 40 razy 28

  Joasia jest piękna kobietą , czy wszystkie kobiety co mają coś wspólnego z telewizją muszą być super-szczupłe , ?

 • monisia95

  Oceniono 38 razy 26

  Odczepcie się od niej wszyscy szpece od szczupłej figury!!! Czy każda dziewczyna w showbiznesie musi wyglądac jak wieszak!!!

 • marusia28

  Oceniono 38 razy 26

  Ja uwazam, ze wyglada dobrze, a p. Bojarska niech sie zajmie swoimi problemami, a nie Joasi. Poza tym sprawa o odchudzaniu to sprawa kazdego indywidualnie. Wiec niech kazdy spojrzy w lustro i zobaczy, ze nie jest doskonaly i idealny i niech przestanie zajmowac sie sprawami innych :/

 • elizarudasek

  Oceniono 37 razy 25

  Prawdziwa kobieta o odpowiednich kształtach można się wtulać mrrr;-)))

 • wiktahell80

  Oceniono 38 razy 24

  dajcie spokój Liszowskiej, bo będzie druga Figura, niepotrzebnie odchudzona seksbomba, ci co chcą wszystkich wokół odchudzić powinni się leczyć, to jest jakaś mania i urasta do miana rasizmu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX