Chcą odchudzić Liszowską! SONDAŻ

Ale nie pytają jej, czy ona tego chce. Yyy?
Chcą odchudzić Liszę! Ale nie pytają jej, czy ona tego chce. Komu zależy na tym, by Joanna Liszowska pozbyła się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że zabiega o to "Super Express", który opublikował opis diety dla aktorki. Komu zależy na tym, by Joanna Liszowska pozbyła się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że zabiega o to "Super Express", który postanowił skonsultować się z Mariolą Bojarską-Ferenc, którą nazywają królową polskiego fitnessu. Ta deklaruje, że chętnie podjęłaby się zadania odchudzenia aktorki. Uważa, że jest piękna, ale...- Myślę, że faktycznie jeżeli zgubiłaby kilka kilogramów, to naprawdę by na tym zyskała - powiedziała w rozmowie z tabloidem Bojarska-Ferenc. Najlepsze jest to, że "Superak" publikuje skrótowy opis diety, którą powinna stosować aktorka. Szkoda tylko, że nikt nie pyta o zdanie samej Joasi. Może ona dobrze czuje się ze swoimi krągłościami, za które cenią je tysiące polskich kobiet wyglądających podobnie? A przecież mężczyźni szaleją za aktorką, która potrafi być niezwykle seksowna. Dlaczego tabloid i kolejna pani zwana królową nie pomyślą, że mogą sprawić Joasi przykrość?

Komu zależy na tym, by Joanna Liszowska pozbyła się zbędnych kilogramów? Okazuje się, że zabiega o to "Super Express", który postanowił skonsultować się z Mariolą Bojarską-Ferenc, którą nazywają królową polskiego fitnessu. Ta deklaruje, że chętnie podjęłaby się zadania odchudzenia aktorki. Uważa, że jest piękna, ale...

Myślę, że faktycznie jeżeli zgubiłaby kilka kilogramów, to naprawdę by na tym zyskała - powiedziała w rozmowie z tablioidem Bojarska-Ferenc.

Najlepsze, że "Superak" publikuje skrótowy opis diety, którą powinna stosować aktorka.

 

Szkoda tylko, że nikt nie pyta o zdanie samej Joasi. Może ona dobrze czuje się ze swoimi krągłościami, za które cenią je tysiące polskich kobiet wyglądających podobnie? A przecież mężczyźni szaleją za aktorką, która potrafi być niezwykle seksowna.

 

Dlaczego tabloid i kolejna pani zwana królową nie pomyślą, że mogą sprawić Joasi przykrość?

 

Czy Liszowska powinna schudnąć? Wyraź swoje zdanie w naszym sondażu.

 

 

Czy Joanna Liszowska powinna schudnąć?