Paulla idzie do sądu: Konkol wyciera sobie twarz moim nazwiskiem

Sprawa o alimenty przeradza się w sprawę o zniesławienie, a biedne dziecko patrzy jak rodzice piorą brudy.

Pulla i Adam Konkol próbują ze swojego rozstania zrobić wydarzenie roku. Konsekwentnie miesiąc w miesiąc biegają z rewelacjami do tabloidów. Publicznie piorą brudy, wyzywają się i szarpią. Dobrze, że Adaś ma 2 latka i nie rozumie co się wokół dzieje.

 

Tym razem Paulla opowiedziała "Faktowi" o swoich planach. Wokalistka chce oskarżyć swojego byłego partnera o zniesławienie.

 

Konkol od pewnego czasu wyciera sobie twarz moim nazwiskiem i dlatego postanowiłam nie pozostawiać tej sprawy bez odzewu. Dlatego chcę wnieść sprawę zarówno o alimenty jak i o zniesławienie.

 

Paulla twierdzi, że nie zabrania Konkolowi kontaktów z dzieckiem. To muzyk łez nie ma ochoty na kontakty z synkiem. Adam tłumaczy, że nie widuje Adasia, bo Paulla wywiozła go do babci na Śląsk.

 

Para kłóci się też o pieniądze. Ciekawe, czy przed rewelacjami tabloidowymi konsultuję między sobą co mają powiedzieć. Całość wygląda jak ładny wyreżyserowany dialog.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (18)
Paulla idzie do sądu: Konkol wyciera sobie twarz moim nazwiskiem
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 14 razy 10

  No i co. A ja mam szmatę z wizerunkiem Paulli i wycieram nią podłogę. Czy szanowna Ignasiak też mnie poda do sądu?

 • bystramyszka

  Oceniono 9 razy 9

  ha ha poszła z nim do łóżka i dzięki temu zaistniała bo tak to się bujała jakieś 9 lat albo i więcej.Paulo powinnaś mu podziękować,ze zrobił ci dziecko bo to jego zasługą jest poniekąd twój sukces i jego utwory dzięki którym zaistniałaś-jesteś tupeciarą-dopisz się do kolekcji- Doda,Tymochowicz,Pawelec

 • cholera

  Oceniono 13 razy 9

  Oboje sa tragiczni - nie moge patrzec na nich, a co dopiero sluchac.

 • cholera

  Oceniono 14 razy 8

  ... i czytac tez mi sie o nich nie chce :) buraki.

 • niki0796

  Oceniono 7 razy 7

  Boze Paula.!!!!!! Nienawidze jej.. szczerze to za Górniak tez nie przepadam.. ale Pauli za to , ze tak mego ja podrabia i poiprostu za sam głupi ry* bym chyba przyj*****..!!!!!! Ona teraz ma zamiar zrobic taka sama afere , jak górniak,,.!!! Ale z niej Piz** i to jeszcze kosztem swojego dziecka..! Moze ona mysli, ze przegoni górniak w okładkach, czy co..>! Miała swoje kilka sekund(bo to nawet 5 min. nie było) i jak jej niska rozpoznawalnosc(bo taka jest, była) totalnie spadła musi cos zrobic zeby zasłynac ..nienawidze takich ludzi..zwykła z niaj szm***/.>!

 • kingisonlyone

  Oceniono 13 razy 7

  Ta Paulla jest chora ..

 • anetta

  Oceniono 6 razy 6

  paulla ty ku... bujaj teczke

 • sarina77

  Oceniono 6 razy 6

  Nie nawidze Paulli !!!

 • utautaujejejaje

  Oceniono 6 razy 6

  on podciera twarz a inni podcierają jej nazwiskiem dupę..Xd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX