Akcja Plotka: Szukamy Pierwszej Damy. Kogo wybieracie?

Małgorzata Tusk nie zostanie Pierwszą Damą. Kto zamiast niej powinien przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego? Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie swoją faworytkę!
Szukamy Pierwszej Damy Małgorzata Tusk nie zostanie Pierwszą Damą. Szukamy Pierwszej Damy: Anne Applebaum, żona ministra spraw zagranicznych Sikorskiego, z pewnością doskonale prezentowaliby się na arenie międzynarodowej. Kto zamiast Małgorzaty Tusk powinien przeprowadzić się do Pałacu Prezydenckiego? Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Ale i tak zapowiada się ostra walka o urząd głowy państwa. Mężczyźni będą walczyć o władzę, a kobiety o tytuł Pierwszej Damy i miejsce u boku najważniejszego osoby w kraju. Kilka żon polityków i dziennikarzy, którzy mieliby spore szanse w wyścigu o fotel prezydenta. Anne Applebaum, żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego, pisarka i dziennikarka amerykańskiego pochodzenia. Laureatka Nagrody Pulitzera. Sikorski i jego żona z pewnością doskonale prezentowaliby się na arenie międzynarodowej. Oboje znają kilka języków. Hanna Lis, żona Tomasza Lisa, jest znaną polską dziennikarką. Ładna, wykształcona i popularna. Potrafi się dobrze ubrać, zna kilka języków, a przede wszystkim fascynuje ją polityka. Jej mąż nie jest politykiem, ale Polacy widzą go (co pokazują sondaże) na stanowisku głowy państwa. Anna Olejniczak. Ciacho polskiej polityki ma piękną żonę Annę, która chętnie towarzyszy mu na różnych oficjalnych spotkaniach czy pokazach mody. Jej mąż z pewnością mógłby liczyć na głosy gejów. Isabel, blogerka, poetka, celebrytka. Widać, że kocha być "na świeczniku". Lubi komentować polską rzeczywistość, pozować do zdjęć w kolorowych magazynach i podróżować z Kazem. Jej mąż był jednym z bardziej lubianych premierów. Isabel jako Pierwsza Dama? Byłoby wesoło. Nelly Rokita, jej maż miał być premierem z Krakowa. Los chciał jednak inaczej. Do Sejmu wkroczyła za to jego żona. Jej nowe fryzury, złote myśli i ciekawe stroje są ciągle oceniane w sejmowych kuluarach. Nelly byłaby bardzo kolorową Pierwszą Damą. Obawiamy się jednak, że po miesiącu mielibyśmy jej dosyć, a na Facebooku byłoby forum "co śmiesznego powie dziś Nelly Rokita?". Maria Kaczyńska. Tym, którzy nie lubią zmian, proponujemy Marię Kaczyńską. Obecna Pierwsza Dama bardzo się wyrobiła od wyborów w 2005 roku.

Donald Tuskogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Ale i tak zapowiada się  ostra walka o urząd głowy państwa. Mężczyźni będą walczyć o władzę, a kobiety o tytuł Pierwszej Damy i miejsce u boku najważniejszego osoby w kraju. Plotek wybrał kilka żon polityków i dziennikarzy, którzy mieliby spore szanse w wyścigu o fotel prezydenta.

 

Oto nasze propozycje:

 

Anne Applebaum ( żona Radosława Sikorskiego)


 

Żona ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego. Pisarka i dziennikarka amerykańskiego pochodzenia. Laureatka Nagrody Pulitzera.

 

Sikorski i jego żona z pewnością doskonale prezentowaliby się na arenie międzynarodowej. Oboje znają kilka języków.

 

Hanna Lis

 


 

ŻonaTomasza Lisajest znaną polską dziennikarką. Ładna, wykształcona i popularna. Potrafi się dobrze ubrać, zna kilka języków, a przede wszystkim fascynuje ją polityka. Jej mąż nie jest politykiem, ale Polacy widzą go (co pokazują sondaże) na stanowisku głowy państwa.

 

Anna Olejniczak


 

Ciacho polskiej polityki ma piękną żonę Annę, która chętnie towarzyszy mu na różnych oficjalnych spotkaniach czy pokazach mody. Jej mąż z pewnością mógłby liczyć na głosy gejów:)

 

Isabel

 


Blogerka, poetka, celebrytka. Widać, że kocha być w "na świeczniku". Lubi komentować polską rzeczywistość, pozować do zdjęć w kolorowych magazynach i podróżować z Kazem. Jej mąż był jednym z bardziej lubianych premierów. Isabel jako Pierwsza Dama? Byłoby wesoło.

 

Nelly Rokita

 

 

Jej maż miał być premierem z Krakowa. Los chciał jednak inaczej. Do Sejmu wkroczyła za to jego żona. Jej nowe fryzury, złote myśli i ciekawe stroje są ciągle oceniane w sejmowych kuluarach.

 

Nelly byłaby bardzo kolorową Pierwszą Damą. Obawiamy się jednak, że po miesiącu mielibyśmy jej dosyć, a na Facebooku byłoby forum - co śmiesznego powie dziś Nelly Rokita?


Maria Kaczyńska

 

 

Tym, którzy nie lubią zmian, proponujemy Marię Kaczyńską. Obecna Pierwsza Dama bardzo się wyrobiła od wyborów z 2005 roku. Zmieniła chyba stylistę, znalazła sobie niezłego fryzjera i zaprzyjaźniła się z "Dzień dobry TVN".

 

Żona to największy atut obecnego prezydenta.

 


Zagłosujcie w naszym sondażu i wybierzcie dla Polski najlepszą Pierwszą Damę!

 

Szaza

 

Pierwszą Damą powinna zostać: