Polki to najpiękniejsze modelki świata

Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata, tuż za nią jest Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. Kreatorzy mody je kochają. Zobacz najpiękniejsze Polki!
Kochają polskie modelki Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata, tuż za nią sa Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. Kreatorzy mody kochają Polki. Wśród najlepszych modelek świata Polki zajmują wysokie miejsca i z roku na rok idzie im lepiej. Numerem jeden jest Anja Rubik. Regularnie trafia do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie. Ma 25 lat, pochodzi z Częstochowy, w dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Kanadzie, Grecji i RPA. Karierę zaczęła w wieku 15 lat, zaczęło się od Mediolanu, przez Paryż, a po maturze zamieszkała w Nowym Jorku. Ma za sobą niezliczoną ilość okładek w największych magazynach świata. Jest związana z modelem Sashą Knezevicem. Wymiary: 86,5-61-90. Kasia Strusińska znana jest na świecie jako Struss. Strzałem w dziesiątkę było skrócenie nazwiska - kojarzy się z Kate Moss. To pomogło jej otworzyć wiele drzwi. Ma zaledwie 23 lata, a za sobą kontrakty z największymi domami mody. Jest ulubienicą guru światka fashion Anny Wintour. Zaowocowało to sesją dla amerykańskiego "Vogue'a". Struss jest 14. w rankingu TOP 50 na świecie. Na wiosnę 2009 roku wzięła udział w 67 pokazach podczas imprez Fashion Week w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Żadna modelka nie miała więcej. Wymiary: 81-59-87. Anna Maria Jagodzińska podobnie jak Struss ma 23 lata. Urodziła się w Sierpcu. Jest jedną z najgorętszych twarzy nadchodzącej wiosny. Karierę zaczęła od wygrania konkursu dla modelek w Łodzi, zorganizowanego przez pismo dla młodzieży. Na stałe mieszka w Nowym Jorku. Gościła na łamach większości światowych edycji Vogue'a, poczynając od amerykańskiej, a kończąc na australijskiej. W Polsce wystąpiła w kampanii Reserved. Wymiary: 82-60-88. Magdalena Frąckowiak to rocznik 84. Karierę zaczęła w 2000 roku. Mama zgłosiła ją do konkursu zorganizowanego przez jedną z agencji modelek. Pochodzi z Gdańska. Po maturze wyjechała zawojować Paryż, by po roku przenieść się do Nowego Jorku. W sezonie jesień-zima 2009/2010 jest twarzą Kenzo, Nine West oraz perfum G. Ferre. Jej pierwsza okładka w karierze to "Machina". Wymiary: 84-62-90.

 

Wśród najlepszych modelek świata Polki  zajmują wysokie miejsca i z roku na rok idzie im lepiej.

 

Numerem jeden jest Anja Rubik. Regularnie trafia do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie. Ma 25 lat pochodzi z Częstochowy, w dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Kanadzie, Grecji i RPA. Karierę zaczęła w wieku 15 lat, zaczęło się od Mediolanu, przez Paryż, a po maturze zamieszkała w Nowym Jorku. Ma za sobą niezliczoną ilość okładek w największych magazynach świata. Jest związana z modelem Sashą Knezevicem.

 

Wymiary: 86,5-61-90

 

 

Kasia Strusińska znana jest na świecie jako Struss. Strzałem w dziesiątkę było skrócenie nazwiska - kojarzy się z Kate Moss. To pomogło jej otworzyć wiele drzwi. Ma zaledwie 23 lata, a za sobą kontrakty z największymi domami mody. Jest ulubienicą guru światka fashion Anny Wintour. Zaowocowało to sesją dla amerykańskiego "Vogue'a". Struss jest 14 w rankingu TOP 50 na świecie. Na wiosnę 2009 roku wzięła udział w 67 pokazach podczas imprez Fashion Week w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Żadna modelka nie miała więcej.

 

Wymiary: 81-59-87

 

 

Anna Maria Jagodzińska podobnie jak Struss ma 23 lata. Urodziła się w Sierpcu.  Jest jedną z najgorętszych twarzy nadchodzącej wiosny. Karierę zaczęła od wygrania konkursu dla modelek w Łodzi zorganizowanego przez pismo dla młodzieży. Na stałe mieszka w Nowym Jorku. Gościła na łamach większości światowych edycji Vogue'a poczynając od amerykańskiej a kończąc na australijskiej. W Polsce wystąpiła w kampanii Reserved.

 

Wymiary: 82-60-88

 

 

Magdalena Frąckowiak rocznik 84, karierę zaczęła w 2000 roku. Mama zgłosiła ją do konkursu zorganizowanego przez jedną z agencji modelek. Pochodzi z Gdańska. Po maturze wyjechała zawojować Paryż, by po roku przenieść się do Nowego Jorku. W sezonie jesień-zima 2009/2010 jest twarzą Kenzo, Nine West oraz perfum G. Ferre. Jej pierwsza okładka w karierze to "Machina".

 

Wymiary: 84-62-90

 


Monika Jagaciak znana jest na świecie jako Monika Jac choć ma zaledwie 16 lat. W 2007 roku została twarzą znanego domu mody Hermes. Rok później wybuchł skandal, którego była główną bohaterką. Organizatorzy australijskiego Fashion Week nie dopuścili do występu Moniki ponieważ była za młoda. Mimo młodego wieku ma na koncie kilkanaście okładek. Calvin Klein wybrał ją na twarz swojej kampanii. Specjaliści widzą w niej nową Kate Moss.

 

Wymiary: 78-55-87.

 

 

 

Najpiękniejsze polskie modelki. Zobacz

 

 

Zagłosujcie w SONDZIE na najpiękniejszą polską modelkę.

Najpiękniejszą Polką jest
Więcej o:
Komentarze (66)
Polki to najpiękniejsze modelki świata
Zaloguj się
 • desperad

  Oceniono 58 razy 36

  A ja tak sobie je oglądam i stwierdzam, że wszystkie nadają się na wybory Miss Anoreksji - są zdecydowanie nieapetyczne: zapadnięte policzki, wystające obojczyki, mogą służyć jako eksponaty na zajęciach z anatomii. Kiedy wreszcie przestaną być lansowane kościotrupy, a ich miejsce zajmą normalne, zdrowe, apetyczne dziewczyny?

 • moravia

  Oceniono 40 razy 26

  Ładne. Tylko czemu ich wzrok woła: "Daj mi jeść!"? ;P

 • nanda_devi

  Oceniono 27 razy 19

  Co jedna to chudsza. Kiedyś idealnymi wymiarami były 90-60-90, a niebawem to chyba będzie 70-60-80, albo coś w tym stylu. Ładne dziewczyny, ale zbyt wychudzone. Szkoda, że takie są światowe trendy. Przecież Auschwitz już było.

 • kocurra

  Oceniono 22 razy 16

  Anja Rubik jest bardzo "twarzowa", ale jest stanowczo za chuda! Dlatego uwazam Magdę Frąckowiak za nr 1. Przynajmniej wyglada w miarę normalnie (jak na modelkę).

 • leila

  Oceniono 22 razy 14

  dla mnie wygląd Anji Rubik z drugiego zdjęcia wtej niebieskiej sukience to jakaś patologia- może i dziewczyna jes przepiękna, może i ma długie nogi, ale ta jej przerażająca chudość niszczy w moich oczach jej wzerunek- pięknej modeliki.
  Cóż dla projektantów to chyba wygodne bo na takim chudzielcu każda ich fanaberia będzie jakoś wyglądać- nie muszą się martwić że ich kreacje dodają kilogramów.

 • dzidek

  Oceniono 21 razy 13

  Dlaczego taaakie chude??? Nie ma ładniejszych ???

 • ola2904

  Oceniono 15 razy 13

  to że królowa jest tylko jedna to wiadomo:)
  ale nie jest nią doda to chyba jej marzenie... zal mi jej

 • bella34

  Oceniono 19 razy 13

  Frąckowiak najładniejsza

 • monika4351

  Oceniono 20 razy 12

  Wszyskie sa piękne! Jednak nienawidze takich figur! SAme kosci zero biustu i bioder! I tu nie chodzi o to ze moze jestem zazdrosna bo sama jestesm wysoka i holernie szczupla (niestety) Takie figury wydaja sie takie nie naturalne, jak by byly caly czas chore ;/ Wogole tego nie kapuje bo mi tam sie bardzie ubranie podabaja jak jest tam troche biustu i bioder?!!! A wam?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX