Polki to najpiękniejsze modelki świata

Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata, tuż za nią jest Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. Kreatorzy mody je kochają. Zobacz najpiękniejsze Polki!
Kochają polskie modelki Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata. Anja Rubik jest wśród 10 najbardziej rozchwytywanych modelek świata, tuż za nią sa Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak. Kreatorzy mody kochają Polki. Wśród najlepszych modelek świata Polki zajmują wysokie miejsca i z roku na rok idzie im lepiej. Numerem jeden jest Anja Rubik. Regularnie trafia do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie. Ma 25 lat, pochodzi z Częstochowy, w dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Kanadzie, Grecji i RPA. Karierę zaczęła w wieku 15 lat, zaczęło się od Mediolanu, przez Paryż, a po maturze zamieszkała w Nowym Jorku. Ma za sobą niezliczoną ilość okładek w największych magazynach świata. Jest związana z modelem Sashą Knezevicem. Wymiary: 86,5-61-90. Kasia Strusińska znana jest na świecie jako Struss. Strzałem w dziesiątkę było skrócenie nazwiska - kojarzy się z Kate Moss. To pomogło jej otworzyć wiele drzwi. Ma zaledwie 23 lata, a za sobą kontrakty z największymi domami mody. Jest ulubienicą guru światka fashion Anny Wintour. Zaowocowało to sesją dla amerykańskiego "Vogue'a". Struss jest 14. w rankingu TOP 50 na świecie. Na wiosnę 2009 roku wzięła udział w 67 pokazach podczas imprez Fashion Week w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Żadna modelka nie miała więcej. Wymiary: 81-59-87. Anna Maria Jagodzińska podobnie jak Struss ma 23 lata. Urodziła się w Sierpcu. Jest jedną z najgorętszych twarzy nadchodzącej wiosny. Karierę zaczęła od wygrania konkursu dla modelek w Łodzi, zorganizowanego przez pismo dla młodzieży. Na stałe mieszka w Nowym Jorku. Gościła na łamach większości światowych edycji Vogue'a, poczynając od amerykańskiej, a kończąc na australijskiej. W Polsce wystąpiła w kampanii Reserved. Wymiary: 82-60-88. Magdalena Frąckowiak to rocznik 84. Karierę zaczęła w 2000 roku. Mama zgłosiła ją do konkursu zorganizowanego przez jedną z agencji modelek. Pochodzi z Gdańska. Po maturze wyjechała zawojować Paryż, by po roku przenieść się do Nowego Jorku. W sezonie jesień-zima 2009/2010 jest twarzą Kenzo, Nine West oraz perfum G. Ferre. Jej pierwsza okładka w karierze to "Machina". Wymiary: 84-62-90.

 

Wśród najlepszych modelek świata Polki  zajmują wysokie miejsca i z roku na rok idzie im lepiej.

 

Numerem jeden jest Anja Rubik. Regularnie trafia do pierwszej dziesiątki najlepszych na świecie. Ma 25 lat pochodzi z Częstochowy, w dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Kanadzie, Grecji i RPA. Karierę zaczęła w wieku 15 lat, zaczęło się od Mediolanu, przez Paryż, a po maturze zamieszkała w Nowym Jorku. Ma za sobą niezliczoną ilość okładek w największych magazynach świata. Jest związana z modelem Sashą Knezevicem.

 

Wymiary: 86,5-61-90

 

 

Kasia Strusińska znana jest na świecie jako Struss. Strzałem w dziesiątkę było skrócenie nazwiska - kojarzy się z Kate Moss. To pomogło jej otworzyć wiele drzwi. Ma zaledwie 23 lata, a za sobą kontrakty z największymi domami mody. Jest ulubienicą guru światka fashion Anny Wintour. Zaowocowało to sesją dla amerykańskiego "Vogue'a". Struss jest 14 w rankingu TOP 50 na świecie. Na wiosnę 2009 roku wzięła udział w 67 pokazach podczas imprez Fashion Week w Paryżu, Mediolanie i Nowym Jorku. Żadna modelka nie miała więcej.

 

Wymiary: 81-59-87

 

 

Anna Maria Jagodzińska podobnie jak Struss ma 23 lata. Urodziła się w Sierpcu.  Jest jedną z najgorętszych twarzy nadchodzącej wiosny. Karierę zaczęła od wygrania konkursu dla modelek w Łodzi zorganizowanego przez pismo dla młodzieży. Na stałe mieszka w Nowym Jorku. Gościła na łamach większości światowych edycji Vogue'a poczynając od amerykańskiej a kończąc na australijskiej. W Polsce wystąpiła w kampanii Reserved.

 

Wymiary: 82-60-88

 

 

Magdalena Frąckowiak rocznik 84, karierę zaczęła w 2000 roku. Mama zgłosiła ją do konkursu zorganizowanego przez jedną z agencji modelek. Pochodzi z Gdańska. Po maturze wyjechała zawojować Paryż, by po roku przenieść się do Nowego Jorku. W sezonie jesień-zima 2009/2010 jest twarzą Kenzo, Nine West oraz perfum G. Ferre. Jej pierwsza okładka w karierze to "Machina".

 

Wymiary: 84-62-90

 


Monika Jagaciak znana jest na świecie jako Monika Jac choć ma zaledwie 16 lat. W 2007 roku została twarzą znanego domu mody Hermes. Rok później wybuchł skandal, którego była główną bohaterką. Organizatorzy australijskiego Fashion Week nie dopuścili do występu Moniki ponieważ była za młoda. Mimo młodego wieku ma na koncie kilkanaście okładek. Calvin Klein wybrał ją na twarz swojej kampanii. Specjaliści widzą w niej nową Kate Moss.

 

Wymiary: 78-55-87.

 

 

 

Najpiękniejsze polskie modelki. Zobacz

 

 

Zagłosujcie w SONDZIE na najpiękniejszą polską modelkę.

Najpiękniejszą Polką jest