Nick Jonas and The Administration - Who I Am - posłuchaj piosenek z płyty!

Nick Jonas and The Administration umożliwili posłuchanie piosenek z ich albumu

 

"Who I Am" to już drugi album najmłodszego z braci Jonas, nagrany bez udziału reszty zespołu. Pierwszy solowy album muzyka "Nicholas Jonas" ukazał się na rynku jako edycja limitowana nakładem Columbia Records w 2005 roku.

 

Jonas przyznaje, że idea nagrania solowego albumu zrodziła się w trakcie dwutygodniowej przerwy w trasie koncertowej Jonas Brothers. Nastoletni artysta po raz kolejny dementując wiadomości o rozpadzie zespołu i tłumacząc swoją decyzję o realizacji własnego przedsięwzięcia muzycznego mówi:

 

Napisałem pięć czy sześć piosenek, które już od dawna chodziły mi po głowie, przypominając o sobie swoim nowym ekscytującym brzmieniem (...) Nie pasowały jednak w pełni do Jonas Brothers, ale pomyślałem, że mogą okazać się idealne na potrzeby innego projektu.

 

Płyta "Who I Am" powstała w czasie ośmiu dni pod okiem producenta i basisty Johna Fields'a w Nashville's Blackbird Studio z udziałem Michaela Blanda oraz Tommy'ego Barbarelli związanymi wcześniej z New Power Generation.

 

Nick Jonas and the Administration po raz pierwszy zaprezentowali singel "Who I Am" promujący nową płytę podczas koncertu towarzyszącemu uroczystości ogłoszenia nominacji do nagród Grammy. Jonas opisuje styl nowego krążka jako "Heart & Soul", mówiąc o nagranych przez siebie utworach dodaje:

 

To połączenie R&B i soulu z rock/popem w tle.

 

"Who I Am" ukaże się na polskim rynku muzycznym 29 stycznia nakładem Universal Music.

 

Już dziś możecie posłuchać piosenek z płyty! Wystarczy wejść na MySpace - KLIK

 

mat. prasowe


Co sądzicie o albumie Nicka?