Bobek wstydził się zagadać do Dody, ale...

Wyręczyli go znajomi z serialu. Udało mu się poznać królową?
Chciał zagadać Bobek wstydził się zagadać do Dody, ale... Filip Bobek bardzo chciał poznać Dodę. Na bankiecie po rozdaniu Telekamer aktor wstydził się jednak do niej podejść i zagadać Na bankiecie po rozdaniu Telekamer bawiły się wszystkie zaproszone gwiazdy. Wśród gości była oczywiście świętująca swój sukces ekipa serialu "BrzyUla" oraz królowa Doda i jej dwór. Plotek dowiedział się, Filip Bobek bardzo chciał poznać Dodę. Na bankiecie wreszcie nadarzyła się ku temu okazja, ale... aktor wstydził się do niej podejść i zagadać. Na szczęście pomocni okazali się znajomi z serialu. Podeszli do Dody i poinformowali ją, że ich kolega marzy o tym, by ją poznać. Nieco ośmielony Filip podszedł w końcu do Rabczewskiej i się przedstawił.

Na bankiecie po rozdaniu Telekamer bawiły się wszystkie zaproszone gwiazdy. Wśród gości była oczywiście świętująca swój sukces ekipa serialu "BrzyUla" oraz królowa Doda i jej dwór.

 

Plotek dowiedział się,Filip Bobekbardzo chciał poznać Dodę. Na bankiecie wreszcie nadarzyła się ku temu okazja, ale... aktor wstydził się do niej podejść i zagadać. Na szczęście pomocni okazali się znajomi z serialu. Podeszli do Dody i poinformowali ją, że ich kolega marzy o tym, by ją poznać. Nieco ośmielony Filip podszedł w końcu do Rabczewskiej i się przedstawił.

 

Faktycznie, wyglądał na speszonego. Urocze!

 

Ładna byłaby z nich para?

 

 

Więcej o:
Komentarze (43)
Bobek wstydził się zagadać do Dody, ale...
Zaloguj się
 • zdzisiek

  Oceniono 89 razy 45

  Dorota Bobek. To nawet ładnie brzmi.

 • paskuda

  Oceniono 59 razy 33

  Filip i Dorota są biegunowo od siebie odlegli w sposobie bycia. On skryty, dyskretny, małomówny i tajemniczy, ona sprzedałaby każdy sekret, niekoniecznie własny, żeby o niej napisali.

 • ejdziesia

  Oceniono 39 razy 27

  Zostaw Doda Bobusia kochanego:** Zajmij sie swoim wysokoczołym Nergalem:D

 • strynorynalium

  Oceniono 34 razy 26

  No bobek, bobek.

 • fendi

  Oceniono 54 razy 24

  Bobek wstydzil sie zagadac do Dody, a chwile pozniej widzimy cos bialego na jej twarzy :)

 • madameglamour

  Oceniono 46 razy 24

  och jaki on słodki:)

 • lastone

  Oceniono 43 razy 23

  "królowa Doda i jej dwór" buahahah w koncu coś śmiesznego napisaliście :DD

 • ewelinka1718.92

  Oceniono 42 razy 20

  nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie
  nie bylaby z nich fajna para o nie
  szkoda go dla pustaka

 • hunkaa

  Oceniono 32 razy 20

  łał, nigdy bym nie przypuszczała, że Bobek taki wstydliwy jest :P ale oby ta znajomość nie zabrnęła dalej, szkoda by było takiego faceta dla niej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX