Bobek wstydził się zagadać do Dody, ale...

Wyręczyli go znajomi z serialu. Udało mu się poznać królową?
Chciał zagadać Bobek wstydził się zagadać do Dody, ale... Filip Bobek bardzo chciał poznać Dodę. Na bankiecie po rozdaniu Telekamer aktor wstydził się jednak do niej podejść i zagadać Na bankiecie po rozdaniu Telekamer bawiły się wszystkie zaproszone gwiazdy. Wśród gości była oczywiście świętująca swój sukces ekipa serialu "BrzyUla" oraz królowa Doda i jej dwór. Plotek dowiedział się, Filip Bobek bardzo chciał poznać Dodę. Na bankiecie wreszcie nadarzyła się ku temu okazja, ale... aktor wstydził się do niej podejść i zagadać. Na szczęście pomocni okazali się znajomi z serialu. Podeszli do Dody i poinformowali ją, że ich kolega marzy o tym, by ją poznać. Nieco ośmielony Filip podszedł w końcu do Rabczewskiej i się przedstawił.

Na bankiecie po rozdaniu Telekamer bawiły się wszystkie zaproszone gwiazdy. Wśród gości była oczywiście świętująca swój sukces ekipa serialu "BrzyUla" oraz królowa Doda i jej dwór.

 

Plotek dowiedział się,Filip Bobekbardzo chciał poznać Dodę. Na bankiecie wreszcie nadarzyła się ku temu okazja, ale... aktor wstydził się do niej podejść i zagadać. Na szczęście pomocni okazali się znajomi z serialu. Podeszli do Dody i poinformowali ją, że ich kolega marzy o tym, by ją poznać. Nieco ośmielony Filip podszedł w końcu do Rabczewskiej i się przedstawił.

 

Faktycznie, wyglądał na speszonego. Urocze!

 

Ładna byłaby z nich para?