"Telekamery 2010" wręczone! Sukces "BrzydUli"

Dorota Gardias została okrzyknięta najpopularniejszą pogodynką, a "BrzydUla" ulubionym serialem Polaków. Poznaj pozostałych laureatów!
Telekamery 2010 wręczone! "BrzydUla" została okrzyknięta ulubionym serialem Polaków Dorota Gardias została okrzyknięta najpopularniejszą pogodynką, a "BrzydUla" ulubionym serialem Polaków. W poniedziałek w hotelu Hilton rozdano Telekamery 2010. W hotelu Hilton odbyła się gala wręczenia nagród Telekamery 2010. Tłumów nie było. Widać było na sali mnóstwo pustych miejsc. Kilka serialowych gwiazdek uznało jednak, że obecność na takiej imprezie jest obowiązkowa. Wśród gości zauważyliśmy m.in. Krzysztofa Ibisza z swoją blond asystentką oraz Kasię Cichopek z Marcinem Hakielem. Poniżej przedstawiamy laureatów poszczególnych kategorii nagród Telekamery 2010: Muzyka: Andrzej Piaseczny Aktorka: Julia Kamińska Aktor: Filip Bobek Teleturniej: "Jaka to melodia?" Program rozrywkowy: "Mam talent!" Serial polski oryginalny: "Barwy szczęścia" Adaptacja serialu zagranicznego: "BrzydUla" Serial zagraniczny: "Dr House" Osobowość - informacje i publicystyka: Anita Werner Prezenter pogody: Dorota Gardias Plotek źle obstawił laureatów trzech kategorii. Pozostałe wyniki zgadzają się z naszymi przypuszczeniami.

W hotelu Hilton rozdano w poniedziałek "Telekamery 2010". Tłumów nie było. Widać było na sali mnóstwo pustych miejsc. Kilka serialowych gwiazdek uznało jednak, że obecność na takiej imprezie jest obowiązkowa. Wśród gości zauważyliśmy m.in. Krzysztofa Ibisza z swoją blond asystentką oraz Kasię Cichopek z Marcinem Hakielem.

 

Na czerwono zaznaczyliśmy laureatów poszczególnych kategorii nagród "Telekamery 2010":


Muzyka

Afromental

Budka Suflera

Ewa Farna

Andrzej Piaseczny

Sasha

 

Aktorka

Joanna Brodzik

Julia Kamińska

Edyta Olszówka

Magdalena Różczka

Magdalena Walach

 

Aktor

Filip Bobek

Marcin Dorociński

Przemysław Sadowski

Jan Wieczorkowski

Cezary Żak

 

Teleturniej

Familiada

Jaka to melodia?

Milionerzy

Moment Prawdy

Tak to leciało!

 

Program rozrywkowy

Jak Oni śpiewają

Kabaretowy Klub Dwójki

Kocham Cię, Polsko!

Kuba Wojewódzki

Mam talent!


Serial polski oryginalny

Barwy szczęścia

Dom nad rozlewiskiem

Ranczo

Samo życie

39 i pół

 

Adaptacja serialu zagranicznego

BrzydUla

Malanowski i partnerzy

Ojciec Mateusz

Tancerze

Tylko miłość

 

Serial zagraniczny

Californication

CSI: Kryminalne zagadki Miami

Dr House

Moda na sukces

Skazany na śmierć

 

Osobowość - informacje i publicystyka

Jarosław Gugała

Piotr Kraśko

Michał Olszański

Maciej Orłoś

Anita Werner

 

Prezenter pogody

Dorota Gardias

Marek Horczyczak

Jarosław Kret

Marzena Sienkiewicz

Tomasz Zubilewicz

 

 

 

Plotek źle obstawił laureatów trzech kategorii. Pozostałe wyniki zgadzają się z naszymi przypuszczeniami. Jak Wy oceniacie zwycięzców nagród "Telekamery 2010"?

 

Szaza

 

Więcej o:
Komentarze (65)
"Telekamery 2010" wręczone! Sukces "BrzydUli"
Zaloguj się
 • kabe

  Oceniono 48 razy 32

  Co to w ogóle za kategoria, żeby oceniać pogodynki?

 • gonzo

  Oceniono 36 razy 28

  Na początku byłem zaskoczony że żadna telewizja tego nie pokazywała (może TVP wiedziała że znowu będę baty od TVN-u), oglądałem więc końcówkę w internecie. Goście na krzesełkach, połowa krzesełek pusta...wyglądało to wszystko słabiutko. Do tego jak zwykle żenująca Doda, która nawet na tak przeciętnej imprezie musiała zrobić z siebie idiotkę...Sens istnienia Telekamer najlepiej pokazuje nagroda dla Komentatora Sportowego czyli dla Kurzajewskiego który dostał ją za "Kocham Cię Polsko" bo przecież niczego związanego ze sportem nie komentuje...ale kury domowe czytające Tele Tydzień wiedzą lepiej...najlepiej skomentował imprezę Piasek "kiedy my tu graliśmy wy w większości siedzieliście przy barze...."

 • lukis

  Oceniono 44 razy 20

  TVN po raz kolejny triumfuje - 8 telekamer, a Polsat ponosi sromotna klęskę - 0 nagród.

 • kasiankaw

  Oceniono 28 razy 14

  Jedna wielka wieś... Paweł wilczak całą gale żuł gumę z otwartą buzią... Weronika Rosatti to samo... i wiele inych "gwiazd", siedzieli zgarbieni i znudzeni... w czasie występów wychodzili z sali.. no a brak transmisji w tv to już brak słów... Filip Bobek-klasa, pięknie powiedział-skromnie, Julia Kamieńska.. brak obycia totalny... Piasek telekamera? zdzwiło mnie to... Liczyłam i obstawiałam Ewę Farnę...Nie mówiąc też o złośliwości dody smrody w czasie odczytywania wyników :przeczytam to żeby nie bylo 2 miejsce i sto trzydziesci... tys głosów ewa farna haha"...

 • green85

  Oceniono 58 razy 12

  Ja rozumiem że serial " brzydula " cieszył się bardzo dużą popularnością wśród telewidzów , ale wyróżnienie taką nagrodą Kamińską i Bobka to jakieś nieporozumienie. Przede wszystkim Julia Kamińska nie jest aktorką a co dopiero najlepszą. Lepiej Ją nazywać odtwórczynią roli Uli Cieplak ( i to wg. mnie nie najlepszą , wręcz bym powiedziała że kiepską). Co do Bobka to może i wzbudza sympatię ale nie umywa się do takiego aktora jak Dorociński. No cóż - takie moje zdanie.

 • lastone

  Oceniono 49 razy 9

  o Matko a ta "jaka to melodia' to się ludziom nie znudzila, emituja ja chyba od bitwy pod Grunwaldem...

 • ze

  Oceniono 23 razy 9

  Zubilewicz to inna, nieosiągalna dla innych, liga wsród "prezenterów pogody", chyba jedna z nielicznych osób w polskiej telewizji, która jest naprawdę zabawna i się zna bardzo dobrze na swojej pracy.
  No ale Gardias to celebrity. with small tities.

 • sobiekomam123

  Oceniono 25 razy 9

  eee rzygac mi się chciało jak Doda zrobiła 'hee' (z satysfakcją!) kiedy to Ewa zajęła 2 miejsce. ;)) buhahaha xD Boże ale ona się zdeptała. pfuu co ja mówię każdy ją tam deptał, dosłownie każdy docinki typu: 'Królowa jest tylko jedna, jest nim dr. House' albo 'dostane całusa od prezydenta' czy coś takiego albo jeszcze jak Szymon.M świrował ona wręcz miała zniesmaczoną minę.hahahah xD dobre to było miałam polewy. ;p

 • kolorofalna

  Oceniono 16 razy 8

  Filip , Julia i BrzydUla - to było pewne !
  ale że barwy szczęścia , a nie 39 i pół ?!!
  żal !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX