Wiemy, czym Doda zaskoczy na Telekamerach!

Tego nie zobaczycie w telewizji!

Gala Telekamery 2010 nie będzie emitowana w telewizji - a już na pewno nie na żywo. Co będzie się działo podczas rozdania nagród? Okaże się już w poniedziałek. Póki co, pewne jest tylko jedno - oryginalny strój Dody!

 

Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda pojawi się na Telekamerach w ekstrawaganckich butach z najnowszej kolekcji angielskiego projektanta Alexandra McQueena. Co w tym niezwykłego? A to, że Doda będzie pierwszą celebrytką na świecie, którą w tych butach zobaczymy. Jako pierwsza dostała je bowiem od samego projektanta i to ze specjalną dedykacją. Wszystko to ponoć za sprawą znanej osoby ze środowiska Lady GaGi...

 

Co ciekawe, Victoria Beckham i Janet Jackson, które złożyły zamówienie na takie same buty, będą je miały dopiero pod koniec lutego.


Pamiętacie odjechane buty, w których Lady GaGa przechadza się w swoim ostatnim klipie? Pochodzą one właśnie z najnowszej kolekcji Alexandra McQueena. I choć buty Dody mają wyglądać inaczej, to możemy spodziewać się, że będą równie oryginalne!

 

Więcej o: