Wieczorkowski w roli troskliwego tatusia

Z lekkoducha i imprezowicza zamienił się w opiekuńczego tatę.
Troskliwy tatuś Jan Wieczorkowski z lekkoducha i imprezowicza zamienił się w opiekuńczego tatę. Janek Wieczorkowski w wieku 39 lat wreszcie się ustatkował. Z lekkoducha i imprezowicza zamienił się w faceta, który każdą wolną chwilę poświęca synkowi Taką przemianę miło obserwować. Janek Wieczorkowski w wieku 39 lat wreszcie się ustatkował. Z lekkoducha i imprezowicza zamienił się w rozsądnego faceta, który na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Aktorowi w zeszłym roku urodził się synek Jaś. Tatuś poświęca mu każdą wolną chwilę. Fotoreporterzy Starnews.pl zauważyli ostatnio Janka podczas wizyty w jednym z centrów handlowych. Wieczorkowski miał specjalne nosidełko, aby móc cały czas opiekować się synkiem. Aktor dla niepoznaki założył czapkę. Partnerka Janka Urszula Karczmarczyk mogła w tym czasie w spokoju odpoczywać w domu. Ma szczęście. taki mężczyzna to skarb.

Taką przemianę miło obserwować. Janek Wieczorkowski w wieku 39 lat wreszcie się ustatkował. Z lekkoducha i imprezowicza zamienił się w rozsądnego faceta, który na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Aktorowi w zeszłym roku urodził się synek Jaś. Tatuś poświęca mu każdą wolna. Fotoreporterzy Starnews.pl zauważyli Janka podczas wizyty w centrów handlowych.

 

Wieczorkowski miał specjalne nosidełko, aby móc cały czas opiekować się synkiem. Aktor dla niepoznaki założył czapkę. Partnerka Janka Urszula Karczmarczyk mogła w tym czasie w spokoju odpoczywać w domu.

 

 

 

Więcej zdjęć pod tym linkiem.

Więcej o:
Komentarze (12)
Wieczorkowski w roli troskliwego tatusia
Zaloguj się
 • bromba10

  Oceniono 3 razy 3

  "Nosidelka sa szkodliwe dla kręgoslupa malucha ktory wisi na biodrach" - czy to jest naukowo potwierdzone, czy to taka opinia zaslyszana od babci?
  Nosidelka NIE sa szkodliwe, kazdy ortopeda Ci to powie.

 • iberia3

  Oceniono 3 razy 3

  Panie Janku, nalepszego dla Pana i rodziny. Dużo szczęścia i miłości.

 • sensacja

  Oceniono 7 razy 3

  Autor tej sensacji pownien dokończyć edukację, przynajmniej w zakresie poprawnego posługiwania się polszczyzną.

 • dedaa66

  Oceniono 5 razy 3

  ha ha dla niepoznaki ale gamonie w tym plotku ~!

 • lola_44

  Oceniono 2 razy 2

  no i bardzo dobrze! to jego zycie! ludzie co was to obchodzi !?

 • magdzia

  Oceniono 2 razy 2

  Tak powinno być...

 • hunkaa

  Oceniono 1 raz 1

  no i dobrze:) powodzenia ;d

 • vanessaaa

  Oceniono 1 raz 1

  słodko

 • wiola_9725

  Oceniono 3 razy 1

  heh

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX