Nasza lista kandydatów do Tańca z gwiazdami

Jak wyglądałaby 11 edycja Tańca z Gwiazdami, gdy udział wzięli naprawdę szanowani aktorzy, dziennikarze czy wokalistki?

Media wciąż donoszą o gwiazdach, które wystąpią albo nie wystąpią (jak Edyta Górniak) w 11 edycji "Tańca z Gwiazdami". Pytają celebrytów o rzekome przyjęcie propozycji, a portale plotkarskie tworzą "pełne listy" uczestników.

 

Wszyscy zapomnieli jednak o najważniejszym - o prawdziwych gwiazdach. Jak wyglądałaby 11 edycja Tańca z Gwiazdami, gdy udział wzięli naprawdę szanowani aktorzy, dziennikarze czy wokalistki? Plotek postanowił to sprawdzić:


 

1. Anita Werner

Laureatka "Telekamery 2010" dla najlepszej dziennikarki informacyjnej. W wywiadach opowiada o majtkach, ale w trakcie prowadzenia serwisów informacyjnych zachowuje pełną powagę. Dla jednych zimna i wyniosła, dla innych rzetelna i profesjonalna.


 

 

 

 

 

 

 


2. Marika

Utalentowana wokalistka soul. Z jej muzyki i tekstów bije bardzo pozytywna energia.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Kamil Durczok

Ceniony dziennikarz TVN i TVN 24. Profesjonalista w każdym calu. Nawet "uje...stół" mu nie zaszkodził. Durczok w oczach wielu pokazał w końcu ludzką twarz.

 


 

 

 

 

 

 

 

4. Maria Peszek

Skandalistka, wokalistka, aktorka. Na scenie swobodna i pewna siebie. Uwielbia szokować i zaskakiwać. Plus za charyzmę!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. Lesław Żurek

Tajemniczy, przystojny i szarmancki. Gra w filmach i serialach. Wiele matek chciałoby mieć takiego zięcia. Tango w jego wykonaniu? To byłaby rozkosz dla oka.


 

 


 

 

 

 

 

 

6. Grażyna Torbicka

Torbicka jest jak wino - im starsza, tym lepsza. Prezenterka TVP ma doskonałą figurę i na parkiecie z pewnością prezentowałaby się lepiej niż nie jedna młodsza od niej koleżanka po fachu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Antoni Pawlicki

Piekielnie zdolny i piekielnie skromny. Nie należy do "warszawski", unika lanserskich imprez. Z każdym kolejnym filmem i serialem podbija coraz bardziej serca widzów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Jolanta Kwaśniewska

Ikona stylu, wzór dla wielu kobiet. Tańczyła już córka, więc teraz czas na mamę. Może jej uda się zdobyć Kryształową Kulę?

 

 

 

 

 

 

9. Bartek Królik

Jeden z autorów sukcesu zespołu Sistars. To on przyczynił się też do metamorfozy Agnieszki Chylińskiej. Jest producentem i współautorem kompozycji na płytę "Modern rocking". Do "Tańca z gwiazdami" też się nadaje. Urody i uroku mu nie brakuje.

 

 

 

 

 

 

10. Anna Przybylska

Mężczyźni ją kochają. Za talent, urodę i seksapil. Kobiety ją cenią. Za to, że poświęciła się rodzinie i na jakiś czas zrezygnowała z kariery. Udział w "Tańcu z gwiazdami" byłby jej wielkim powrotem do show-biznesu.

 

 

 

 

 

 

Którą gwiazdę najchętniej zobaczyłbyś w TzG?