Chajzer pokazuje klatę

Ustawka godna Krzysia Ibisza.
Chajzer pokazuje klatę Ustawka godna Krzysia Ibisza. Do niedawna najbardziej żenujące ustawione zdjęcia były robione Ibiszowi. Teraz swoją klatę prezentuje w "Fakcie" Chajzer, który zaprosił fotografa na trening Do niedawna uważaliśmy, że najbardziej żenujące są ustawione zdjęcia, które tabloidy robią Krzysiowi Ibiszowi. Pamiętacie go przechadzającego się po plaży z gołą klatą mimo, że ludzie za nim mieli na sobie kurtki? Teraz swoją klatę prezentuje w "Fakcie". Zygi Chazer. Zaprosił fotografa na trening, a przy okazji także do szatni, w której się przebierał... Żenujące? Ooo tak! Czy Zygmunt rzeczywiście ma ciało grzechu warte?

Do niedawna uważaliśmy, że najbardziej żenujące są ustawione zdjęcia, które tabloidy robią Krzysiowi Ibiszowi. Pamiętacie go przechadzającego się po plaży z gołą klatą mimo, że ludzie za nim mieli na sobie kurtki?

 

Teraz swoją klatę prezentuje w "Fakcie".Zygi Chazer. Zaprosił fotografa na trening, a przy okazji także do szatni, w której się przebierał...

 

Żenujące? Ooo tak!

 

Czy Zygmunt rzeczywiście ma ciało grzechu warte?

 


 

Więcej zdjęć pod tym linkiem.

 

 

Więcej o:
Komentarze (7)
Chajzer pokazuje klatę
Zaloguj się
 • cortyzol

  Oceniono 7 razy 7

  Jutro Dzień dziadka!

 • domiiniisiiaa

  Oceniono 7 razy 5

  chodzacy seks xD

 • cithru

  Oceniono 9 razy 5

  klate ? ha ha ha .

 • proboscis

  Oceniono 4 razy 2

  Nie cierpię go. Moja mama nie może na niego patrzeć, bo odstrasza ją fakt, że Chajzer ZAPROSIŁ FOTOREPORTERÓW do szpitala, gdy urodził mu się wnuk. Jest taki sztuczny, że aż mdli. Nie może się pogodzić z czasem. Nie jest już dwudziestolatkiem, a wygląda na to, że on bardzo stara się nim być. (Ciekawe, czy ta koszulka jest wyprana w "Vizirze"?;-))

 • oona

  Oceniono 1 raz 1

  No cóż widać ,ze przeżywa drugą młodość i fajnie ,ze ma aspiracje związane ze swoim wyglądem ale musi się jeszcze trochę postarać.

 • nie.wiem

  Oceniono 5 razy 1

  hahahaa:d:D

 • sars29

  0

  on ma krzywe nogi jak sra ;))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX