Natasza Urbańska dementuje: Nie wystąpię w tym serialu!

TYLKO U NAS! Natasza Urbańska skomentowała informacje mediów, zgodnie z którymi miałaby zagrać główną rolę w nowym serialu TVP 2. Znamy też powód, dla którego gwiazda odrzuciła tę propozycję!

Tematem numer jeden na większości serwisów plotkarskich jest dziś informacja o tym, że Natasza Urbańska dostała rolę w nowym serialu TVP 2 "Apetyt na życie" i tym samym pokonała Martę Żmudę Trzebiatowską, która również zabiegała o angaż w produkcji. Wynagrodzenie za udział w serialu miałoby wynosić aż pół miliona złotych.

 

Takie informacje podał m.in. Pudelek, eFakt.pl oraz Vipnews.pl. "Super Express" doniósł natomiast, że w serialu nie zobaczymy Nataszy, ani Marty, tylko tańszą od obu pań Darię Widawską.

 

Dopatrując się w dzisiejszych publikacjach sporych nieścisłości postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czy Urbańska rzeczywiście dostała rolę w serialu "Apetyt na życie".

Rzeczywiście, otrzymałam propozycję zagrania w tym serialu, ale w związku z tym, że zaczęłam pracę nad swoją płytą, na której szczególnie się teraz skupiam, musiałam wybrać tylko jedną z tych rzeczy. Dlatego też odrzuciłam propozycję tej roli - powiedziała Natasza w rozmowie z Plotkiem.

Artystka nie byłaby w stanie połączyć pracy na planie z nagrywaniem krążka. Już w lutym wylatuje do Stanów, by rozpocząć prace nad piosenkami. Podczas rozmowy z Nataszą, w jej głosie dało się wyczuć podekscytowanie samą myślą o nagrywaniu. Zresztą, jak sama przyznała, już nie może doczekać się efektu końcowego swojej pracy w postaci debiutanckiej płyty. Pisaliśmy już, że Urbańska stworzy ją przy współpracy z jednym z najlepszych światowych producentów - Jimem Beanzem.

 

Widać, że muzyka to teraz dla Nataszy priorytet. Miejmy nadzieję, że rezygnując na jej rzecz z roli w serialu, podjęła słuszną decyzję.

 


Zobacz także:

Urbańska i Żmuda Trzebiatowska walczą o rolę w serialu

Natasza nagra płytę z jednym z najlepszych producentów na świecie!

Czy Natasza naprawdę przegrała "Taniec z Gwiazdami"?!