Urbańska pokonała Żmudę Trzebiatowską? A może obie wygryzła Widawska?

W mediach pojawiły się sprzeczne informacje!
Kto kogo pokonał? Urbańska pokonała Żmudę Trzebiatowską? A może obie wygryzła Widawska? Urbańska pokonała Żmudę Trzebiatowską? Obie wygryzła Widawska? Aktorki walczą o główną rolę w serialu TVP 2 "Apetyt na życie" - wciąż nie ma rozstrzygnięcia. Informowaliśmy, że Natasza Urbańska i Marta Żmuda Trzebiatowska walczą o główną rolę w serialu TVP 2 "Apetyt na życie" i wysoką stawkę - aż pół miliona złotych. W sobotę temat ten stał się niezwykle gorący i wywołał w mediach falę sprzecznych informacji. Według "Super Expressu" w serialu nie pojawi się ani Urbańska, ani Żmuda Trzebiatowska, a rola główna przypadnie Darii Widawskiej, która okazała się tańsza niż dwie wcześniej wymienione panie. Jeszcze w piątek rano największe szanse na tę rolę miała Natasza. Plany były takie, że miała rozkręcić serial, a potem zniknąć. Niestety, nie doszło do porozumienia między nią a produkcją. I Urbańska zrezygnowała z udziału w serialu - opowiada "Super Expressowi" osoba pracująca przy produkcji serialu. Serwis wirtualnemedia.pl opisuje serial pisząc, że role główne mają zagrać Daria Widawska, Maja Hirsch i Sambor Czarnota. Ani słowa o Nataszy... eFakt.pl powołując się na wczorajszy "Super Express" i newsa dotyczącego walki Nataszy i Marty informuje dziś, że rolę zdobyła Natasza. Dziwne jednak, że serwis wysunął taki wniosek na podstawie wczorajszej publikacji, która jedynie sugerowała to, że Nataszy może mieć większe szanse niż rywalka. O triumfie Nataszy pisze także serwis Vipnews.pl, który w ogóle nie podaje źródła swojej informacji. Tłumaczy on jednak, że w serialu zagrają i Urbańska, i Widawska. Jak widać, nie wiadomo, które informacje są prawdziwe i czy nie zaszła tu jakaś pomyłka. Oczywiście moglibyśmy wybrać sobie jedną z powyższych opcji i donieść wam o niej, ale nie zrobimy tego, dopóki nie potwierdzimy informacji u źródła!

Wczoraj informowaliśmy was, że Natasza Urbańska i Marta Żmuda Trzebiatowska walczą o główną rolę w serialu TVP 2 "Apetyt na życie" i wysoką stawkę - aż pół miliona złotych. Dziś temat ten stał się niezwykle gorący i wywołał w mediach falę sprzecznych informacji.

 

Według "Super Expressu" w serialu nie pojawi się ani Urbańska, ani Żmuda Trzebiatowska, a rola główna przypadnie Darii Widawskiej, która okazała się tańsza niż dwie wcześniej wymienione panie.

Jeszcze w piątek rano największe szanse na tę rolę miała Natasza. Plany były takie, że miała rozkręcić serial, a potem zniknąć. Niestety, nie doszło do porozumienia między nią a produkcją. I Urbańska zrezygnowała z udziału w serialu - opowiada "Super Expressowi" osoba pracująca przy produkcji serialu.

 

Serwis wirtualnemedia.pl opisuje serial pisząc, że role główne mają zagrać Daria Widawska, Maja Hirsch i Sambor Czarnota. Ani słowa o Nataszy...

 

eFakt.pl powołując się na wczorajszy "Super Express" i newsa dotyczącego walki Nataszy i Martyinformuje dziś, żerolę zdobyła Natasza. Dziwne jednak, że serwis wysunął taki wniosek na podstawie wczorajszej publikacji, która jedynie sugerowała to, że Nataszy może mieć większe szanse niż rywalka.

 

O triumfie Nataszy pisze także serwis Vipnews.pl, który w ogóle nie podaje źródła swojej informacji. Tłumaczy on jednak, że w serialu zagrają i Urbańska, i Widawska.

 

Jak widać, nie wiadomo, które informacje są prawdziwe i czy nie zaszła tu jakaś pomyłka. Oczywiście moglibyśmy wybrać sobie jedną z powyższych opcji i donieść wam o niej, ale nie zrobimy tego, dopóki nie potwierdzimy informacji u źródła!

 

Aktualnie próbujemy skontaktować się z Nataszą Urbańską.

 

Co myślicie o całej sprawie?

 

 

Zobacz także:

Urbańska i Żmuda Trzebiatowska walczą o rolę w serialu + SONDAŻ