Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Joanna Osyda (serialowa "Majka")

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Joanny Osydy, czyli serialowej "Majki".

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Joanny Osydy czyli serialowej "Majki". W tej stylizacji młoda aktorka pojawiła się na konferencji prasowej serialu.

  

 

Plus:

 

 

 

 

Makijaż

 

 

 

 

Bardzo delikatny, dziewczęcy makijaż, tzw. nude make-up prezentuje się doskonale na Joasi. Niewiele kobiet ma odwagę wyjść z domu z tak delikatnym makijażem, a tym bardziej pojawić się na ważnej imprezie. Joanna nie tylko się odważyła, ale też ślicznie wyglądała.

 

 

 

Minus:

 

 


 

Od pasa w dół

 

 

 

 

Bezkształtna sukmana założona na bluzkę w bieliźnianym kolorze nie prezentuje się najlepiej. Pleciony, skórzany pasek tylko pogarsza cały efekt - Joanna dodała sobie optycznie kilka kilogramów.


 


 

Plus/minus:

 

 

 

 

Całokształt

 

 

 

 

Joasia wyglądała uroczo i bardzo dziewczęco. Niestety wydaje nam się, że odrobinę zbyt dziecinnie. Strój skrzętnie zamaskował atuty figury aktorki.

 

Podsumowanie:

 

25% dobrego stylu / 75% kiczu


Ta stylizacja nie pomogła młodziutkiej aktorce wyróżnić się. Skromny, bardzo prosty strój w utrzymany w jasnej, mdłej kolorystyce nie przypadł nam specjalnie do gustu. Całość nie razi kiczem, ale zgrzebnością. To rzadkie w polskim show-biznesie. Większość nieudanych strojów gwiazd to najczęściej przeładowane, połyskujące, kolorowe stylizacje.

 

 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

 

Negral/Lula.pl