16-letnia Polka podbiła świat mody

Wielcy projektanci biją się o jej twarz.

Polka podbiła świat mody Wielcy projektanci biją się o szesnastolatkę. Szesnastoletnia Monika Jagaciak szturmem zdobywa świat mody. Ma na koncie pokazy mody Dolce&Gabbana czy Versace, a Klein uczynił ją twarzą najnowszej kolekcji O Monice Jagaciak zrobiło się głośno, gdy w wieku 14 lat została usunięta z Australian Fashion Week. "Vogue" i "Marie Claire" zagroziły, że przestaną relacjonować pokazy, jeśli organizatorzy, łamiąc zasady obowiązujące w Paryżu i Londynie, dopuszczą do udziału tylko modelki poniżej 16 roku życia. Monika Jac (występuje także pod takim pseudonimem) ma na koncie pokazy mody Dolce&Gabbana, Prada, czy Versace oraz okładki w "Elle" i "Harpers Bazzar". Calvin Klein wybrał Polkę, aby została twarzą jego najnowszej kolekcji. Jagaciak ma łatwiejsze wejście dzięki pozycji innych Polek w świecie mody - Anji Rubik, Kasi Struss czy Anny Jagodzińskiej.

O Monice Jagaciak stało się głośno gdy w wieku 14 lat usunięto ją z Australian Fashion Week. "Vogue" i "Marie Claire" zagroziły, że przestaną relacjonować pokazy, jeśli organizatorzy łamiąc zasady obowiązujące w Paryżu i Londynie, dopuszczą do udziału tylko modelki poniżej 16 roku życia.

 

Monika Jac (występuje także pod takim pseudonimem) ma na koncie pokazy mody Dolce & Gabbana, Prada, czy Versac i okładki w "Elle" i "Harpers Bazzar". Calvin Klein wybrał Polkę aby została twarzą jego najnowszej kolekcji.

 

Jagaciak ma łatwiejsze wejście dzięki pozycji innych Polek w świecie mody - Anji Rubik, Kasi Struss czy Anny Jagodzińskiej.

 

 

 

Najpiękniejsze polskie modelki. Zobacz

 

Janus