Sara Żal o Jusi: Niech się cieszy, że nie dostała pigułą w ryj

Czy ktoś ją wreszcie uciszy?

Choć jesteśmy przyzwyczajeni do chamstwa Sary Żal to potrafi nas jeszcze zaskoczyć i to negatywnie. Piosenkarka z niej żadna i może marzyć o choć ułamku talentu Justyny Steczkowskiej.

Mimo tego Sara zjechała Jusię od góry do dołu. Żal pobiła kolejne rekordy w poziomie chamstwa zanurzając się coraz głębiej w rynsztoku.

 

A propos cycek... Żałosna muzyczna kreatura poleciała ostatnio do DD TVN żeby poinformować całą Polskę, że ludzie stojący pod sceną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy krzyczeli do niej ?pokaż cycki". To Jusia nie wie, że jej wycie wszyscy mają w głębokim poważaniu? Zanudzanie takimi smętami w czasie mrozu mogło się skończyć dla niej dużo gorzej. Niech się cieszy że nie dostała pigułą w ryj.

 

Z rozważaniami Sary nie mamy zamiaru dyskutować. Bo w jej przypadku jakakolwiek forma dyskusji poza wykrzykiwaniem własnych poglądów przeplatanych przekleństwami jest niemożliwa.

 

Janus

 

 

Więcej o:
Komentarze (48)
Sara Żal o Jusi: Niech się cieszy, że nie dostała pigułą w ryj
Zaloguj się
 • katerina

  Oceniono 57 razy 41

  Nie podobaja mi się komentarze Sary May, bo wiadomo, nikt nie zasługuje na to, aby o nim źle mówić. Jednak, jak widać Sara May nie jest odosobniona w swoim chamstwie, z ta róznicą, że ona chociaż umie i chce jej sie prowadzić bloga i robi to oficjalnie, a tymczasem Internauci w niewybredny sposób wypowiadają sie o innych gwiazdach anonimowo. A co można powiedzieć o tych, co krzyczeli:"Pokaż cycki" - w czym byli lepsi od Sary May? Ano chyba tym, że w kupie czuli się silni, a Sara występuje solo ze swoimi komentarzami. A ci, co pytają, kto ją wreszcie uciszy, są tak samo ciekawi, jak ja, kiedy uciszy się wreszcie chamstwo i prostactwo Internautów i innych fanów muzyki, którzy nie potrafią zachować się na koncertach?

 • chwilaprawdy

  Oceniono 37 razy 31

  Przecież ona wypisuje te głupoty na swoim blogu tylko dlatego, że wie, że takie szmaty jak plotek będą ją później cytować. Gdybyście ją olali i o niej nie wspominali już dawno by jej się odechciało blogować. Publiczne obrażanie ludzi to jej jedyny sposób na zaistnienie w mediach za pośrednictwem rynsztokowych portali internetowych.

 • zuzass

  Oceniono 35 razy 31

  WY możecie ją uciszyć niepisząc o niej

 • betti

  Oceniono 31 razy 17

  Chamka i tyle! Ktoś powinien dać jej solidną nauczkę!

 • madziun2

  Oceniono 27 razy 15

  jak to kto ma ją uciszyć? Wy! a najlepiej ją uciszyć wcale o niej nie pisząc

 • nanda_devi

  Oceniono 23 razy 15

  Czy to babsko naprawdę musi nas raczyć swoimi złotymi myślami?? A tak w ogóle to po co napędzacie jej koniunkturę pisząc o niej??

 • ina.

  Oceniono 26 razy 14

  Dlaczego nikt jej nie pozywa?

 • sansa

  Oceniono 26 razy 14

  Stare powiedzenie "dumał, dumał i wydumał" w przypadku "złotych myśli" tego babona powinno brzmieć: "szczołek, szczołek i wyszczołek" :-)

 • benq

  Oceniono 24 razy 14

  plotek to was trzeba by bylo uciszyc i nikt by o jakiejs sarze may juz nigdy nie uslyszal, bo nikt nie czyta jej bloga; nie dociera do was tepaki, ze ta starucha wami manipuluje??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX