Monika Jarosińska wyjeżdża z Polski

Postanowiła zmienić swoje życie. Zmęczył ją polski show-biznes.

Informujemy o tym jako pierwsi. Aktorka i piosenkarka Monika Jarosińska oraz jej partner - dj Mr.Root (jednocześnie producent jej płyty) postanowili przeprowadzić się do Londynu.

Wyjeżdżamy między innymi dlatego, że nasze piosenki zaczęły sprzedawać się za granicą - mówi Monika w rozmowie z Plotkiem.
W życiu, a szczególnie w moim zawodzie, ważniejsze jest robienie czegoś fajnego i rozwijanie się, a nie bieganie po bankietach, pokazach mody i oglądanie rzeczy, których nikt nie kupuje. Świat nie kończy się na pokazie mody i tym, kto jest jak ubrany. A do tego zaczął się sprowadzać nasz show-biznes - tłumaczy.

Jedyne, co możemy zrobić, to przyznać Monice rację. I choć ona sama kiedyś często zjawiała się na imprezach i pokazach mody, to od pewnego czasu konsekwentnie skupia się na muzyce. Jej pierwsza płyta jest już prawie skończona.

 

Monika na razie wyjeżdża do Londynu tylko na tydzień w związku z propozycjami, które dostała. Nie dotyczą one jedynie muzyki - odezwała się do niej także znana zagraniczna agencja aktorska. Możliwe więc, że Jarosińskiej uda się zrobić światową karierę.

 

Póki co, aktorka i wokalistka skupia się wciąż na pracy w Polsce.

 

Posłuchaj jednej z piosenek Moniki Jarosińskiej: