Stockinger ma osobistego szofera

Jeszcze długo nie usiądzie za kierownicą. Ale już sobie poradził.
Stockinger ma szofera Jeszcze długo nie usiądzie za kierownicą. Ale już sobie poradził. Tomasz Stockinger po pijackim wybryku na kilka lat pożegnał się z prawem jazdy. Ale ma już szofera. To jego partnerka, która wszędzie go wozi. Tomasz Stockinger po pijackim wybryku na kilka lat pożegnał się z prawem jazdy. Ale ma już szofera. To jego partnerka, która wszędzie go wozi. Wspólnie wybrali się na zakupy do jednego z centrów handlowych, tam zauważyli ich paparazzi Starnews.pl. Stockinger odwiedził sklep ze sprzętem RTV. Szczególnie interesowały go telewizory. Czyżby zamierzał ograniczyć wyjścia na bankiety i imprezy. Zamiast zabawy szuka kolorowego okna na świat?

Tomasz Stockinger po pijackim wybryku na kilka lat pożegnał się z prawem jazdy. Ale ma już szofera. To jego partnerka, która wszędzie go wozi. Wspólnie wybrali się na zakupy do jednego z centrów handlowych, tam zauważyli ich paparazziStarnews.pl.

 

Stockinger odwiedził sklep ze sprzętem RTV. Szczególnie interesowały go telewizory. Czyżby zamierzał ograniczyć wyjścia na bankiety i imprezy. Zamiast zabawy szuka kolorowego okna na świat?

 

 

Więcej zdjęć Stockingera na zakupach znajdziecie pod tym linkiem.

 

Janus