Stockinger ma osobistego szofera

Jeszcze długo nie usiądzie za kierownicą. Ale już sobie poradził.
Stockinger ma szofera Jeszcze długo nie usiądzie za kierownicą. Ale już sobie poradził. Tomasz Stockinger po pijackim wybryku na kilka lat pożegnał się z prawem jazdy. Ale ma już szofera. To jego partnerka, która wszędzie go wozi. Tomasz Stockinger po pijackim wybryku na kilka lat pożegnał się z prawem jazdy. Ale ma już szofera. To jego partnerka, która wszędzie go wozi. Wspólnie wybrali się na zakupy do jednego z centrów handlowych, tam zauważyli ich paparazzi Starnews.pl. Stockinger odwiedził sklep ze sprzętem RTV. Szczególnie interesowały go telewizory. Czyżby zamierzał ograniczyć wyjścia na bankiety i imprezy. Zamiast zabawy szuka kolorowego okna na świat?

Tomasz Stockinger po pijackim wybryku na kilka lat pożegnał się z prawem jazdy. Ale ma już szofera. To jego partnerka, która wszędzie go wozi. Wspólnie wybrali się na zakupy do jednego z centrów handlowych, tam zauważyli ich paparazziStarnews.pl.

 

Stockinger odwiedził sklep ze sprzętem RTV. Szczególnie interesowały go telewizory. Czyżby zamierzał ograniczyć wyjścia na bankiety i imprezy. Zamiast zabawy szuka kolorowego okna na świat?

 

 

Więcej zdjęć Stockingera na zakupach znajdziecie pod tym linkiem.

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (6)
Stockinger ma osobistego szofera
Zaloguj się
 • c.t.k.

  Oceniono 17 razy 15

  A co byście napisali gdyby oglądał trumny?.

 • londres

  Oceniono 11 razy 9

  jak ma orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów, to chyba dobrze, że go przestrzega. A w sklepie może sobie oglądać telewizory, gacie i szczotki do sedesu, jeśli ma taka ochotę.

 • scan33

  Oceniono 11 razy 7

  ale pierdoły piszecie

 • kristofor

  Oceniono 11 razy 5

  Oj nie spodobała się jednak komunikacja miejska doktorowi Lubiczowi ;)

 • queen2

  0

  no czemu nie ? jak ma kase to to jest oczywistee :D:D:D

 • wladek

  Oceniono 5 razy -3

  ciekawe ile czasu wytrzyma, zanim nie siadzie za kolkiem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX