Gdzie szukać faceta?

Twoim postanowieniem na Nowy Rok było przestać w końcu być singlem i znaleźć swoją drugą połówkę? Super!

olga_l

 

Tylko, jak to zwykle z postanowieniami bywa, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Podobno prawdziwa miłość znajdzie nas nawet wtedy, gdy jej nie szukamy, nawet, jeśli czasem się przed nią bronimy. To taka siła, której nic i nikt nie zatrzyma. To pocieszające, ale z drugiej strony - ile można czekać? Patrzeć na szczęśliwie zakochanych, chodzić do kina wyłącznie solo lub z koleżanką i już w styczniu obawiać się nadchodzących Walentynek? Jeśli więc z takim nastawieniem weszłaś w ten rok, możesz trochę pomóc szczęściu. Nie obawiaj się, to nie desperacja, to po prostu danie szansy szczęściu!

 

Zastanawiasz się gdzie można znaleźć faceta? Jednej odpowiedzi nie ma, ponieważ zależy to od tego, jakiego chłopaka szukasz. Na pewno masz jakieś wyobrażenie, jaki on powinien być. I mimo, iż czasem strzała Amora trafia zupełne przeciwieństwo ideału, to na podstawie tego obrazu, możemy sprecyzować nieco teren poszukiwań. Wytypuj więc, jaki chłopak byłby dla Ciebie najbardziej odpowiedni, a potem sprawdź, gdzie takiego gościa możesz znaleźć:

 

Typ naukowca - jeśli lubisz, kiedy facet może popisać się nie tylko wyglądem, ale i wiedzą, często odwiedzaj takie miejsca, jak czytelnia, kawiarenka w Empiku, w której można czytać do woli, biblioteka, ale także po prostu szkoła - szczególnie dodatkowe kółko matematyczne lub historyczne. On lubi popisywać się swoją wiedzą i chętnie się nią dzieli, sposób na niego więc, to np. prośba o pomoc w zadaniu, albo zaimponowanie mu swoją - on zdecydowanie lubi dziewczyny z intelektem!

 

~ Typ sportowca - jeśli podobają Ci się faceci wysportowani, dobrze wyglądający i lubiący sportową rywalizację, zakres poszukiwań jest oczywisty. Korty, pływalnie, fitness kluby to Twój teren łowów. Tam na pewno znajdziesz chłopaka z mocnym, sportowym charakterem. Jak go zdobyć? Jak każdy sportowiec lubi uznanie i podziw dla swoich wyczynów - zatem nie opuszczaj Jego meczów i głośno kibicuj, a na pewno przyciągniesz Jego uwagę.

 

Typ imprezowicza - jeśli ponad wszystko cenisz sobie dobra zabawę, rozrywkę i życie na luzie, sama wiesz, gdzie szukać. Kluby, szkolne dyskoteki, kluby z fajną muzą należą pewnie także do jego ulubionych miejsc. Dodatkowe ułatwienie jest takie, że gdzie jak gdzie, ale na dyskotece nietrudno o zawarcie znajomości - wystarczy być blisko, zagadać, albo "przypadkiem" wpaść na niego w tańcu ;)

 

Typ romantyka - jeżeli w facetach lubisz odrobinę romantyzmu, poezji i oderwania od świata, teren poszukiwań jest zupełnie inny. Niełatwy, bo romantycy to często samotnicy, oczywiście dopóki nie znajdą adresatki swoich westchnień, miłosnych wyznań i czerwonych róż. Ulubione miejsca romantyka to zaciszne kafejki, koncerty poezji śpiewanej , czasem teatr. A jak z nawiązaniem znajomości? Cóż, musisz po prostu być blisko. Bo nikt tak jak on nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Dobrze więc byłoby być często w zasięgu jego wzroku;)

 

Jaki będzie Twój zakres poszukiwań?

 

Więcej o: