Lech Kaczyński gwiazdą kalendarza. Zdjęcia!

Można pooglądać zdjęcia prezydenta i jego żony.

 

Kancelaria Prezydenta właśnie wydała kalendarz na rok 2010. Jak to z kalendarzami ściennymi bywa, każdy miesiąc ilustrują zdjęcia. Co znalazło się na stronach prezydenckiego kalendarza? Pięknie urzędniczki, męscy BORowcy? Lepiej. Każdy miesiąc zdobią zdjęcia Lecha Kaczyńskiego!

 

Przeczytaj koniecznie: Lech Kaczyński: Ćwiczyłem kiedyś na siłowni. Muszę do tego wrócić.

 

Wiadomości Gazeta.pl informują, jakie zdjęcia na poszczególnych kartach znajdziemy:

Styczeń ilustruje zdjęcie uśmiechniętej prezydenckiej pary w międzynarodowym towarzystwie, W lutym prezydent odbiera honory w Mongolii. W kwietniu występuje wśród dzieci w strojach ludowych. Najmłodsi (w hełmach strażaków) towarzyszą prezydentowi także w czerwcu ("Dzień Dziecka w Pałacu Prezydenckim") oraz wrześniu ("Dożynki prezydenckie w Spale"). Maj i wizyta w Watykanie - prezydent przekazuje Benedyktowi XVI album ze zdjęciami wojennych zniszczeń miasta. Jest też seria państwowych uroczystości: Lech Kaczyński z żołnierzami - to maj i sierpień. Październik ozdabia Maria Kaczyńska w stroju gejszy, listopad - prezydent całujący szablę. W podpisie: "90. rocznica odzyskania Niepodległości".

 

Ekspert od wizerunku: Ten kalendarz to skok na głęboką wodę

 

Lech Kaczyński wizytujący - Mongolia (luty)...

 

Kto otrzyma kalendarz z fotami prezydenta? Jak zapewnia kancelaria prezydenta są to miasta duże i małe. Generalnie w Rossmannie go nie kupicie.