We Flintę rzucali śnieżkami, a do Kowalskiej krzyczeli "pokaż cycki"?!

Czyli jak publiczność przyjęła artystów występujących podczas finału WOŚP.

Donosiliśmy wczoraj, że podczas finałowego koncertu WOŚP ktoś pokazywał Justynie Steczkowskiej środkowy palec, co wokalistka postanowiła skomentować ze sceny. Zobacz TU!

 

Okazuje się, że niektórzy z was byli na koncercie i widzieli, co się działo. W komentarzu pod artykułem użytkowniczka aagas napisała:

Wczoraj jak zaczął się występ Justyny pod Pałacem Kultury - to ludzie zaczęli się rozchodzić. Wcześniej we Flintę rzucali śnieżkami, a do Kowalskiej krzyczeli "pokaż cycki"

Czy naprawdę aż tak nie potrafimy się zachować? Nawet podczas koncertu charytatywnego, kiedy to artyści wspierają szczytną akcję? Nie mówiąc już o jakimkolwiek szacunku dla innych...

 

Jesteśmy ciekawi, czy na koncertach różnych artystów, na których z pewnością zdarza wam się bywać, działy się podobne rzeczy? Jak zostały przyjęte gwiazdy? Jak reagowała publiczność? Czekamy na wasze komentarze!

Więcej o:
Komentarze (66)
We Flintę rzucali śnieżkami, a do Kowalskiej krzyczeli "pokaż cycki"?!
Zaloguj się
 • kanapkowiec

  Oceniono 97 razy 77

  jedynie co mogę napisać to, że bardzo mi przykro, bo te Panie podarowały swoją pracę (siebie) na rzecz tak wspaniałej akcji charytatywnej ....
  co do widowni (oczywiście niecałej) nasuwa mi się taka refleksja, że niestety mimo ewolucji zdarza się, że nadal można spotkać prymitywnych ludzi

 • hardkorek

  Oceniono 81 razy 77

  A co w tym dziwnego? Jak niby mają zachowywać się dzieci wychowane na Plotku. Zastanówcie się. W jaki sposób piszecie o ludziach, jak uczycie szacunku. Chociażby przykład wspomnianej Justyny Steczkowskiej. Pogardliwe "Jusia to, Jusia tamto". W ogóle to wasza koleżanka, że pozwalacie sobie na taką formę?

 • michael25

  Oceniono 75 razy 65

  bylem na koncercie, cholota , kowalska byla dobrze przyjeta , ludzie wariowali podczas jej wystepu ale wszystko zaczelo sie na flincie kiedy non stop sniezki padaly w scene ... zaczelo sie schodzic pelno dresow .... steczkowska dala chyba najlepszy koncert, taniec glos i gra na skrzypcach - profesjonalizm, no ale nasza publicznosc woli feel, no coz, ira zostala dobrze przyjeta, szkoda ze w stolicy mieszka takie buractwo

 • ashley221

  Oceniono 77 razy 57

  chamskie jest takie zachowanie...weźcie sie ogranijcie a nie zachowujcie jak bydlo ;/

 • karola26

  Oceniono 69 razy 53

  Niestety Polacy to w przewazajacej wiekszosci buractwo. Mowie 'niestety' bo sama jestem Polka i czasem sie tego wstydze. I nie chce tu obrazac czytelnikow Plotka ani nikogo konkretnego, bo na pewno wielu z Was to swietni ludzie. Mowie ogolnie, wyciagam srednia, ktora niestety nikogo nie powala na kolana... Przykre.

 • colourless

  Oceniono 75 razy 47

  ażebym nie została szybko "zminusowana", dodam, iż nie pochwalam takiego zachowania.

 • klementyna

  Oceniono 58 razy 46

  Kiedyś Steczkowska występowała w mojej miejscowości. Przyjechała spóźniona godzinę - połowy ludzi już nie było, a część z tych, którzy zostali wygwizdali ją. Wielka gwiazda. Myśli, że jak przyjeżdża do mniejszej miejscowości, to może zlać czekających późnym wieczorem ludzi. Na pewno byli tam tacy, którzy czekali, bo ją lubią i chcieli wysłuchać koncertu. Niestety przeliczyli się, bo pani Justyna zaśpiewała z playbacku. Postałam chwilę, posłuchałam i poszłam do domu. To nie było fajne.
  Natomiast jeśli chodzi o opisane incydenty... No cóż... Co zrobić. Buractwo było zawsze i się go nie wypleni. Nie ma się co rozpisywać nad zjawiskiem.

 • colourless

  Oceniono 80 razy 46

  Kiedyś jak Mezo był w moim mieście i śpiewał piosenkę "Aniele" (? chyba jakoś tak), to pewna grupka chłopaków śpiewała do tej melodii "Mezo, pedale, w dupę cię walę..." Dalej nie pamiętam..

 • ramirez

  Oceniono 43 razy 43

  ... a czego się spodziewać kiedy dzieciak już od najmłodszych lat widzi jak tatuś i mamusia pomiatają kasjerką w markecie ... najchętniej oglądane

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX