Co zobaczymy na Disney Channel w lutym?

W ferie nie będziemy się nudzić! Disney Channel proponuje nam wiele fajnych produkcji!

 

"IMAGINATION MOVERS" - ZUPEŁNIE NOWY SERIAL

 

Serial opowiada o członkach zespołu muzycznego Imagination Movers. Richi, Scott, Davie i Smitty, to zwyczajni faceci, którzy służą swoją pomocą każdemu, kto ma kłopoty z pomysłami. Na co dzień można ich znaleźć w Fabryce Pomysłów - miejscu niekończącej się inspiracji. Choć ich klienci są dość nieliczni, Moversi do wszystkiego, co robią podchodzą bardzo poważnie i zawsze niecierpliwie wyczekują kolejnych osób potrzebujących ich pomocy.

 

Każdy z trzydziestominutowych odcinków przedstawia pięć piosenek w stylu video-prezentacji w wykonaniu zespołu.

 

W role bohaterów serialu wcielają się członkowie popularnego zespołu z Nowego Orleanu o tej samej nazwie. Artyści wprowadzają młodych widzów w świat energetycznej rockandrollowej muzyki, jednocześnie podkreślając wagę umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów.

 

Realizowany na żywo serial "Imagination Movers" będzie emitowany w ramach bloku programowego Playhouse Disney.

 

Premierowy odcinek będzie można obejrzeć 1. lutego o godz. 7:20.


"BRAND NEW SATURDAYS"

 

W lutym widzowie Disney Channel będą mieli okazję obejrzeć najnowsze odcinki swoich ulubionych seriali, wśród nich: "JONAS", "Słoneczna Sonny", "Czarodzieje z Waverly Place" i "Nie ma to jak statek".

 

Sobotni program będzie wypełniony gwiazdami, widzowie będą mogli obejrzeć:

 

08:25 "Nie ma to jak statek"

08:50 "Czarodzieje z Waverly Place"

09:15 "JONAS"

10:00 "Słoneczna Sonny"

 

Disney Channel zaprasza wiernych fanów seriali na "Brand New Saturdays"" w każdą sobotę od godz.8:25.


WALENTYNKI

 

Na nadchodzące Walentynki, Disney Channel przygotował dla swoich widzów zestaw specjalnie wybranych odcinków najpopularniejszych seriali, których motywem przewodnim jest miłość.

 

 

Tym samym, tegoroczne Walentynki będzie można spędzić z bliźniakami Sprouse ("Nie ma to jak statek"), Seleną Gomez ("Czarodzieje z Waverly Place"), Miley Cyrus ("Hannah Montana"), Jonas Brothers ("JONAS") i Demi Lovato ("Słoneczna Sonny") już od godz. 8:25


 

Dodatkową niespodzianką jaką Disney Channel przygotował specjalnie z okazji Dnia Świętego Walentego będzie premiera argentyńskiej wersji "High School Musical" - "Viva High School Musical Argentina", którą odbędzie się 14. lutego o godz. 10:30.

 

mat. prasowe

 

Wybraliście coś dla siebie?