Piękne kobiety i ostra kapela

To wszystko w Radiu Kotek.fm

 

Każdego tygodnia na playliście Radia Kotek.fm pojawiają się nowe utwory. Kotek stara się być na bieżąco i dodaje nowe single i ma dla Was kolejną porcję noworocznych hitów.

 

Ashley Tisdale to gwiazda bardzo lubiana, z pewnością jej nowa piosenka "Hair" ma już wielu fanów. Możecie jej słuchać w Radiu Kotek.fm, a jeśli Wam się spodoba, to zagłosujcie na nią na Liście Przebojów.

 

Shakira śpiewa już od dobrych kilku lat, ale ciągle udaje jej się nagrywać fajne piosenki. Jej najnowszy singiel to "Did It Again". Jesli jeszcze nie znacie, to słuchajcie naszego radia!

 

Oczywiści w Kotkowym radiu nie może zabraknąć duetu Beyonce & Lady GaGa. Ich kawałek "Video Phone" to świetny utwór na karnawał.

 

Jeśli ktoś woli mocniejsze brzmiena to Kotek.fm poleca grupę The Rasmus. Razem z Anette Olzon nagrali piosenkę "October & April".

 

Pozostałe nowe kawałki to: N-Dubz feat. Mr Hudson "Playing with Fire", i Cheryl Cole "Fight For This Love".

 

Pamiętajcie, że możecie słuchając piosenki wybierać "Graj częściej" lub "Graj rzadziej" - na tej podstawie Kotek układa częstotliwość grania piosenek w radiu.  Jeśli chcecie zaproponować utwór do Radia Kotek.fm, możecie to zrobić TUTAJ .

 

Słuchajcie Radia Kotek.fm!

Więcej o: