"BrzydUla" powróci?!

To jest możliwe! Los serialu leży teraz w rękach twórców oryginalnej wersji.
"BrzydUla" powróci? Los serialu leży teraz w rękach twórców oryginalnej wersji Po raz kolejny potwierdza się teoria, że TVN nie zabija kury znoszącej złote jaja. Stacja chce nakręcić kolejną serię "BrzydUli" Po raz kolejny potwierdza się teoria, że TVN "nie zabija kury znoszącej złote jaja". Stacja chce nakręcić kolejną serię "BrzydUli". Nie będzie to łatwe, bo zgodę na kontynuowanie serialu muszą wydać twórcy oryginalnej wersji. Jak dowiedził się "Fakt", TVN już wysłał odpowiednie dokumenty do Stanów Zjednoczonych. Warto zauważyć, że w Kolumbii powstał seria "Ecomoda", który był właśnie kontynuacją ''Yo soy Betty, la fea''. Jacek Braciak w jednym z wywiadów przyznał, że serial być może będzie kontynuowany. Prawdopodobnie stacja wyemituje190 odcinków "Majki", a później wróci do "BrzydUli". Cieszycie się? 

Po raz kolejny potwierdza się teoria, że TVN "nie zabija kury znoszącej złote jaja". Stacja chce nakręcić kolejną serię "BrzydUli". Nie będzie to łatwe, bo zgodę na kontynuowanie serialu muszą wydać twórcy oryginalnej wersji.

 

Jak dowiedził się "Fakt", TVN już wysłał odpowiednie dokumenty do Stanów Zjednoczonych.  Warto zauważyć, że w Kolumbii powstał seria"Ecomoda", który był właśnie kontynuacją ''Yo soy Betty, la fea''.

 

 

Jacek Braciak w jednym z wywiadów przyznał, że serial być może będzie kontynuowany. Prawdopodobnie stacja wyemituje190 odcinków "Majki", a później wróci do "BrzydUli". Cieszycie się?

 

Szaza