Mroczek, Cichopek i Walach w jednym filmie!

Aktorzy z "M jak miłość" w końcu dostali możliwość zagrania w filmie fabularnym. Będzie hit?
Gwiazdy serialu w filmie Aktorzy z "M jak miłość" w końcu dostali możliwość zagrania w filmie W filmie "Dancing 4 U in Warsaw" zagra prawie cała ekipa "M jak miłość": Mroczkowie, Laura Samojłowicz, Magda Walach, Kasia Cichopek i Małgorzata Kożuchowska Kasia Cichopek i bracia Mroczek to aktorzy bez dyplomu, swoją popularność zawdzięczający serialowi "M jak miłość", w którym grają już od prawie 10 lat. Młodym gwiazdom zależy na tym, żeby nie być kojarzonym tylko z jedną serialową rolą. Reżyser "M jak miłość" postanowił dać im szansę pokazania się w filmie fabularnym. Rafał Mroczek na swoim wideoblogu poinformował fanów, że wziął udział w zdjęciach do filmu "Dancing 4 U in Warsaw" w reżyserii Rolanda Rowińskiego. W filmie zostanie przedstawione środowisko artystów. Kto zagra? Prawie cała ekipa "M jak miłość". Z pewnością w filmie zobaczymy: Marcina Mroczka, Rafała Mroczka, Laurę Samojłowicz, Magdę Walach, Kasię Cichopek i Małgorzatę Kożuchowską.

Kasia Cichopek i bracia Mroczek to aktorzy bez dyplomu, którzy swoją popularność zdobyli za sprawą serialu "M jak miłość", w którym grają już od prawie 10 lat. Młodym gwiazdom zależy na tym, żeby nie być kojarzonym tylko z jedną serialową rolą.

 

Reżyser "M jak miłość" postanowił dać im szansę pokazania się w filmie fabularnym. Rafał Mroczekna swoim wideo blogu poinformował fanów, że wziął udział w zdjęciach do filmu "Dancing 4 U in Warsaw" w reżyserii Rolanda Rowińskiego. W filmie zostanie przedstawione środowisko artystów.

 

 

Kto zagra? Prawie cała ekipa "M jak miłość". Z pewnością w filmie zobaczymy: Marcina Mroczka, Rafała Mroczka, Laurę Samojłowicz, Magdę Walach, Kasię Cichopek i Małgorzatę Kożuchowską.

 

Szaza