Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 08.01.2010

Notowanie 29: Wzrostów - 6; Spadków - 7; Bez zmian - 2; Nowości - 5.

 

Oto kolejne dwudzieste dziewiąte notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Aż pięć nowości, z czego dwie bardzo wysoko.

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

Najwyższa nowość w tym tygodniu to piosenka "Love Me" Justina Biebera. Czy tym hitem Justinowi uda się wreszcie zdobyć szczyt Kotkowej listy? Jeśli ktoś jeszcze nie zna, może posłuchać TUTAJ.

 

Kolejna nowość, która się pojawiła bardzo wysoko w zestawieniu to "Naturally" wykonywane przez Selenę Gomez & The Scene. Chociaż niektórzy zarzucają pannie Gomez, że nie nadaje się na piosenkarkę, to jej udało się dotrzeć aż do miejsca 4. już w pierwszym tygodniu.

 

Chociaż Taylor Swift udało się dostać na listę, to jej utwór "Superstar" nie uplasował się zbyt wysoko, jedynie na 19. miejscu. Czy wokalistka nagradzana wielokrotnie w Ameryce ma szansę zajść wyżej na polskiej liście? Wszystko zależy od Waszych głosów.

 

Wśród wielu ciekawych propozycji do listy znajduje się też kawałek Ashley Tisdale "Hair".  Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

Chcesz mieć wpływ na wyniki kolejnego notowania listy? - GŁOSUJ TUTAJ !

 

Więcej o: