Piotr Cyrwus nie lubi Ryśka?!

W każdym razie nie darzy go sympatią. Dziwicie się?

 

Piotr Cyrwus od 12 lat gra postać Rysia Lubicza w serialu "Klan". Jak wszyscy wiemy - Rysio jest postacią kultową. I czy to się komuś podoba czy nie, jego losy interesują nas najbardziej. W "Fakcie" pojawił się wywiad z aktorem, który na pytanie o Ryszarda, mówi tak:

Nie! Nie ja piszę ten scenariusz, a koń jaki jest - każdy widzi. Niech się ten Rysiek sam broni! Ja jako Piotr Cyrwus po prostu staram się grać tego Ryśka najlepiej jak potrafię.

Zobacz koniecznie: Tak pije Rychu z Klanu FOTO

 

Fakt twierdzi, że Piotr Cyrwus granego przez siebie bohatera nie lubi, choć sam aktor nie mówi tego wprost. Przynajmniej w tym wywiadzie. Plotek przypomina, że Cyrwus jeszcze w listopadzie 2009 roku mówił o Ryśku tak:

Czasami mam dość tego dupowatego Ryśka - powiedział aktor w rozmowie z jedną z kolorowych gazet.

I my się wcale nie dziwimy. Po 12 latach grania tej samej roli, żartów o śrubokrętach i rączkach, można znienawidzić i taką postać, która przyniosła popularność.

Więcej o:
Komentarze (21)
Piotr Cyrwus nie lubi Ryśka?!
Zaloguj się
 • malyneczka

  Oceniono 27 razy 21

  na zdjęciu wyglada, jakby nalogowo grzał wódeczkę, a rysio to wyjątkowa d*** wołowa

 • tracy

  Oceniono 26 razy 18

  Ta cała ich rodzina Rysio,Grażynka Maćki i nie Maćki to całkowicie nieudana rodzina klanowa dajta spokój, co to ma być..śmiech mnie ogarnia jak daja scene z domu Ryśka!

 • nasuada

  Oceniono 12 razy 8

  Piotr CYRWUS, a poza tym wcale się nie dziwię, że nie lubi

 • fikumiku

  Oceniono 12 razy 6

  niedawno to było, i fota taka sama... barany

 • martynkka

  Oceniono 5 razy 5

  dziecinne podejscie, klamstwa w profilu, biedne, niedowartosciowane dziecko!! licz sobie dalej mlusiki i minusiki, pewnie w ten sposob powtarzasz matematykę, w twojej szkółce w Częstochowie pewnie niczego cię nie nauczono.....nie jedz przez miesiac, uzieraj na bilet i jedz do Warszawy, sa tu lepsze szkoly, mały.

 • napletgandalfa

  Oceniono 7 razy 5

  Na zdjęciu Rysio po powrocie z monopolowego.Kciukiem oznajmia że była promocja i dostał popitkę do flaszki.

 • martynkka

  Oceniono 9 razy 5

  a klan juz dawno, dawno powinni zdjac z anteny :/

 • martynkka

  Oceniono 4 razy 4

  *plusiki, mój bład

 • martynkka

  Oceniono 8 razy 4

  kingisonlyone - taak, polacy to wyjątkowi rasiasci, ale nie tylko. niektorzy z nas sa także uszczypliwi, nie znający się na żartach oraz nadwyraz "poważni" w caałym swoim zyciu. takie posty w stylu" zbawiajcie swiat i sortujcie smieci bo bedzie nam sie lepiej zylo" w niczym nie pomagaja, wrecz rozjuszaja innych uzytkownikow. nikt nie lubi jak sie robi za "mamusie" wszystkich ludzi:/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX