Doda "ukradła" Mai asystentkę

Wojna między piosenkarką i byłą menadżerką trwa.
Doda "ukradła" asystentkę Wojna między piosenkarką i byłą menadżerką trwa. "Rozwód" Dody i Mai Sablewskiej nie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Magazyn "Na żywo" dowiedział się, żepiosenkarka "ukradła" menadżerce asystentkę. "Rozwód" Dody i Mai Sablewskiej nie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Panie wciąż ze sobą walczą i robią sobie na złość, zupełnie jak dzieci w piaskownicy. Tym razem cios wyprowadziła Dorota. Magazyn "Na żywo" dowiedział się o sprytnym ruchu piosenkarki - "ukradła" menadżerce asystentkę. - Wokalistka postanowiła przejąć najbliższą asystentkę Mai- Martę. Kilka obietnic sprawiło, że dziewczyna, która znała tajne plany Sablewskiej dotyczące promocji jej nowej podopiecznej, przeszła do opozycji i teraz jest przyjaciółką Dody, razem planują jej kontrakt - czytamy w magazynie. Problemy zaczęły się, gdy Maja pozwoliła na sparodiowanie Dody w serialu "39 i pół". Rabczewska rozstała się ze swoją menadżerką. Od tamtej pory co chwila słychać o nowych uszczypliwościach. Celuje w nich, jak można się było spodziewać, Dorotka. Ciekawe czym Doda zachęciła Martę do przejścia i czy nowa pracownica zdradziła jej plany Mai.

"Rozwód" Dody i Mai Sablewskiej nie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Panie wciąż ze sobą walczą i robią sobie na złość, zupełnie jak dzieci w piaskownicy. Tym razem cios wyprowadziła Dorota. Magazyn "Na żywo" dowiedział się o sprytnym ruchu piosenkarki - "ukradła" menadżerce asystentkę.

 

Wokalistka postanowiła przejąć najbliższą asystentkę Mai- Martę. Kilka obietnic sprawiło, że dziewczyna, która znała tajne plany Sablewskiej dotyczące promocji jej nowej podopiecznej, przeszła do opozycji i teraz jest przyjaciółką Dody, razem planują jej kontrakt.

 

Problemy zaczęły się, gdy Maja pozwoliła na sparodiowanie Dody w serialu "39 i pół".Rabczewska rozstała się ze swoją menadżerką. Od tamtej pory co chwila słychać o nowych uszczypliwościach. Celuje w nich jak można się było spodziewać Dorotka.

 

Ciekawe czym Doda zachęciła Martę do przejścia i czy nowa pracownica zdradziła jej plany Mai.

 

Czy tak wygląda teraz mina Sablewskiej?

 

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (12)
Doda "ukradła" Mai asystentkę
Zaloguj się
 • jackyll

  Oceniono 28 razy 14

  A ostatnio Doda wkoło powtarzała w mediach że jest teraz dojrzalsza, mądrzejsza, rozsądniejsza... Ta, jasne. A świnie lataja...

 • reniusia84

  Oceniono 26 razy 10

  Biedna tępa blachara nie ma pomysłu na siebie i zniża się do przekupstwa żeby móc dalej pajacować.A ta laska,która zgodziła się współpracować z tym pustakiem musi być strasznie zdesperowana.

 • nickkkk

  Oceniono 19 razy 7

  wary obciągary, pewnie Nergalowi nieźle obrabia fleta

 • nightflower

  Oceniono 10 razy 2

  ja nie rozumiem co wy macie do tej Dody , ona w polskim show biznesie jest tak jak w Ameryce Beyonce XD

 • nemos

  Oceniono 12 razy 2

  I czemu te usta tak szeroko rozchyla...niesamowite:)W ogóle spiewa coraz gorzej!

 • blackdevil

  Oceniono 7 razy 1

  Doda 100% suki :]

 • olenkaa78

  Oceniono 13 razy -1

  Niech Doda skonczyc 'dodowac' w polskim szoł biznesie :D bo coraz bardziej zniecheca ludzi do siebie

 • nemos

  Oceniono 6 razy -2

  a może ona nie mają już sie ku sobie, że tak powiem:)

 • nemos

  Oceniono 10 razy -2

  no własnie, czemuż ona tak pajacuje Reniu? Ale kasiorke to trzepie równo:) To Rodowiczka też chyba zdesperowana jakby...co nie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX