Doda "ukradła" Mai asystentkę

Wojna między piosenkarką i byłą menadżerką trwa.
Doda "ukradła" asystentkę Wojna między piosenkarką i byłą menadżerką trwa. "Rozwód" Dody i Mai Sablewskiej nie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Magazyn "Na żywo" dowiedział się, żepiosenkarka "ukradła" menadżerce asystentkę. "Rozwód" Dody i Mai Sablewskiej nie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Panie wciąż ze sobą walczą i robią sobie na złość, zupełnie jak dzieci w piaskownicy. Tym razem cios wyprowadziła Dorota. Magazyn "Na żywo" dowiedział się o sprytnym ruchu piosenkarki - "ukradła" menadżerce asystentkę. - Wokalistka postanowiła przejąć najbliższą asystentkę Mai- Martę. Kilka obietnic sprawiło, że dziewczyna, która znała tajne plany Sablewskiej dotyczące promocji jej nowej podopiecznej, przeszła do opozycji i teraz jest przyjaciółką Dody, razem planują jej kontrakt - czytamy w magazynie. Problemy zaczęły się, gdy Maja pozwoliła na sparodiowanie Dody w serialu "39 i pół". Rabczewska rozstała się ze swoją menadżerką. Od tamtej pory co chwila słychać o nowych uszczypliwościach. Celuje w nich, jak można się było spodziewać, Dorotka. Ciekawe czym Doda zachęciła Martę do przejścia i czy nowa pracownica zdradziła jej plany Mai.

"Rozwód" Dody i Mai Sablewskiej nie przebiega w przyjacielskiej atmosferze. Panie wciąż ze sobą walczą i robią sobie na złość, zupełnie jak dzieci w piaskownicy. Tym razem cios wyprowadziła Dorota. Magazyn "Na żywo" dowiedział się o sprytnym ruchu piosenkarki - "ukradła" menadżerce asystentkę.

 

Wokalistka postanowiła przejąć najbliższą asystentkę Mai- Martę. Kilka obietnic sprawiło, że dziewczyna, która znała tajne plany Sablewskiej dotyczące promocji jej nowej podopiecznej, przeszła do opozycji i teraz jest przyjaciółką Dody, razem planują jej kontrakt.

 

Problemy zaczęły się, gdy Maja pozwoliła na sparodiowanie Dody w serialu "39 i pół".Rabczewska rozstała się ze swoją menadżerką. Od tamtej pory co chwila słychać o nowych uszczypliwościach. Celuje w nich jak można się było spodziewać Dorotka.

 

Ciekawe czym Doda zachęciła Martę do przejścia i czy nowa pracownica zdradziła jej plany Mai.

 

Czy tak wygląda teraz mina Sablewskiej?

 

 

Janus