Urbańska nie dostała pracy w "YCD" przez Piróga

Tancerz nie znosi się z Józefowiczem i zapowiedział, że nie będzie pracował z jego podopieczną.

Natasza Urbańska była murowaną kandydatką do zajęcia wolnego fotela jurorki w programie "You Can Dance". Szyki pokrzyżował jej Michał Piróg. Jak podał portal Se.pl choreograf zagroził, że nie będzie pracował z protegowaną Janusza Józefowicza. Panowie podobno strasznie za sobą nie przepadają.

 

Natasza miała "zaklepany" fotel jurorki w "You Can Dance", a Anna Mucha miała zagrać w serialu "Na Wspólnej". Nieoczekiwanie plany te pomieszał... Michał Piróg, który Józefowicza po prostu nie znosi, zapowiadając, że nie będzie pracował z jego protegowaną - zdradził tabloidowi informator.

 

Nataszę prześladuje pech. Przegrywa finałowe odcinki show, jej programy szybko znikają z wizji, a producenci wycofują się z projektów.

Kto jest winny?

 

Janus

Więcej o:
Komentarze (57)
Urbańska nie dostała pracy w "YCD" przez Piróga
Zaloguj się
 • jadzka

  Oceniono 63 razy 29

  ja wolałabym gdyby było "stare jury" Mucha za dużo się popisuje

 • grzesioo

  Oceniono 52 razy 24

  Urbańska nie należy do dworu TVN. Dopiero dzięki tzg zbliżyła się do tej stacji wcześniej związana była głównie z TVP. Rusin, Pieńkowska, Mołek prowadziły już kilka programów, niewypałów w stacjach TVN-u a mimo to nadal tam siedzą. Z innymi "gwiazdami" tej stacji jest tak samo. Raz weszły do rodziny i już mają zagwarantowane tam miejsce. A to w serialu, a to w jakimś programie, a to w tańcu a to w jakimś innym szoł. Może musiały podpisać jakiś cyrograf?

 • agnessss

  Oceniono 40 razy 20

  Hmmm szkoda, że w grę wchodzą osobiste porachunki... Wizerunek Nataszy został wykreowany przez jej męża, w rzeczywistości może to naprawdę fajna dziewczyna... Ale jak się o tym przekonać, skoro nie ma szansy wyfrunąć spod skrzydeł męęężaaa...

 • migotliwa

  Oceniono 73 razy 17

  No i szkoda, bo nadawała się do tego programu. Płaci za to, że założyła rodzinę z osobą, którą kocha i podziwia. To ją powinni oceniać, a nie patrzeć ciągle przez pryzmat tego, kogo wybrała na męża. A dziewczyna ma wielki talent.

 • katashi

  Oceniono 42 razy 16

  Coś mi się wydaje, że Piróg miał tutaj za dużo do powiedzenia. Osobiście wolałabym Natasze, ponieważ Mucha jest jak dla mnie za "spontaniczna". Szkoda jej, ale mam nadzieje, że z tą płytą jej się uda ;)

 • zaspokojny

  Oceniono 58 razy 16

  Jeśli tak to Piróg jest zwyczajnym dupkiem.
  Nataszy zbędne jest jurzorzenie.
  W tańcu i śpiewaniu jest jak dotąd bezkonkurencyjna.
  Głosy ciućmoków, że Natasza to, czy tamto, że Józefowicz, że sama sobie winna - to autokompromitacja cieniasów...
  Nataszę można podziwiać, a wszelkie czepialstwo odsłania kompleksy niewydarzonych zawistników.
  Natasza przynosi radość.
  A Mucha niech kwitnie jak paprotka w różnych jury...

 • cichyaaa

  Oceniono 63 razy 15

  a co ma józefowicz do umiejętności nataszy gejowskie gadan ie

 • agatka.wariatka

  Oceniono 52 razy 12

  Jeśli irytuje mnie Natasza to także dlatego, że jest ubezwłasnowolniona przez Józefowicza. Przecież chyba jest pełnoletnia i swój rozum ma, więc jeśli pozwala Józefowiczowi tworzyć (z miernym skutkiem) swój własny wizerunek, to brak jej charakteru, a to poważna wada.Naprawdę uważam, że jest świetną tancerką, ale to trzymanie się kurczowo nogawki męza jest żenujące.Myślę, że niechęć widzów budzi właśnie nachalnym lansem, nic od siebie, bo Józek jej wszystko załatwia. To niestety przyniosło skutki odwrotne do zamierzonych.Szkoda.

 • rzut_budyniem

  Oceniono 54 razy 12

  Piróg to może sobie skoczyć na stół do lepienia pierogów a nie decydować o przyszłości Nataszy .. bardzo dobrze, że nie będzie Ona siedzieć obok takiego błazna ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX