Górniak nie chce podpisać dokumentów ws. rozwodu!

Dlaczego odwleka rozstanie?

 

Efakt.p donosi, że diwa polskiej sceny muzycznej Edyta Górniak nie może zdecydować się na podpisanie "papierów" rozwodowych. Dlaczego? Nie wiadomo. Może się czegoś obawia. Najwidoczniej żadnych obaw związanych z rozwodem nie ma Darek Krupa, który wszystkie dokumenty dawno podpisał i czeka tylko na Edzię.

 

A przypomnijmy - Edyta i Darek zdecydowali się na rozwód rok temu! Ich separacja potrawa jeszcze ładnych parę miesięcy. Nawet jeżeli Edytka złoży podpis pod dokumentem nawet dziś, to do rozprawy sądowej dojdzie najwcześniej za trzy miesiące, bowiem nie ma wolnych terminów.

Więcej o:
Komentarze (11)
Górniak nie chce podpisać dokumentów ws. rozwodu!
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 23 razy 13

  Widzę, że nikt nie chce nawet tego komentować. Ona ma naprawdę poważne problemy psychiczne. To po co ona gadała do brukowca, że Krupa ją uderzył słownie? Co powiedział, że jest kur'ą, nie, powiedział, że jest dziw'ą, nie. To po co gada ludziom takie bzdury?

 • ganimedes

  Oceniono 16 razy 12

  Uroda i piękny głos , to jej jedyne atuty . Niestabilna emocjonalnie powinna skorzystać z porady dobrego terapeuty , aby móc budować normalne relacje z ludźmi . Niestety ciśnie się na usta porównanie do Violetty Villas , która mając piękny wokal i ogromne możliwości głosowe , przegrała swoje życie przez swoje neurotyczne zachowania . Żal kobiety , bo miała możliwości , ale ich w pełni nie wykorzystała . Oby ta historia nie powtórzyła się w przypadku Edyty . Szkoda by było ...

 • vienia

  Oceniono 16 razy 8

  Darek K.powinien ją "strzepnąć"ze swojego życia jak obrzydliwego,jadowitego robala z ręki.Inaczej zniszczy mu życie rodzinne i wpędzi w niezawinione poczucie winy.Człowiek z pokręconą psychiką będzie niszczył wszystkich wokół nie widząc własnego toksycznego działania.

 • tracy

  Oceniono 6 razy 6

  Ja jestem OGÓLNIE po jej stronie, ale w tej sprawie powiem krótko - odeszła chciała rozwodu??TAK!!Więc teraz niech podpisuje papiery a nie płacze, niech zachowa sie jak kobieta a nie dziewczynka..

 • wieclaw

  Oceniono 7 razy 5

  Może jeszcze nie dokonała zakupu wibratora?

 • jackyll

  Oceniono 7 razy 3

  Nie ma wolnych terminów? A to trwanie w chorym związku z głupią c*pą ma byc jeszcze zależne od wolnych terminów? Wydaje mi sie, że w tej kwestii wszystko jest juz rozstrzygnięte. Tu sie stawia podpis i do widzenia...

 • vonpless

  Oceniono 2 razy 2

  Czemu tniecie komentarze?
  Jakie podpisywanie paierów rozwodowych?! Kto jest autorem tego tekstu?
  Polska to nie Stany. Tutaj żadnych

 • imagenative

  Oceniono 1 raz 1

  Trzeba umieć odejść z klasą.

 • mummi

  Oceniono 5 razy 1

  No właśnie, jakie podpisywanie dokumentów rozwodowych???? Darek składa pozew, który trafia do Sądu, Sąd wyznacza termin rozprawy i na sali podejmują się najważniejsze decyzje (również te sporne). Również podczas rozprawy Edyta może nie wyrazić zgody na rozwód (wtedy w grę wchodzi mediator), ale sprawa musi się odbyć nawet jeśli nie złożyła pod wnioskiem podpisu!! Kto wymyślił taką bzdurę???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX