Chcesz podpisać PETYCJĘ DO ZESPOŁU FEEL O SAMOROZWIĄZANIE?

Ciekawe, ile "podpisów" trzeba zebrać, by zespół spełnił prośbę ludzi.

Nie lubisz zespołu Feel, drażni cię Piotrek "swojski chłopak" Kupicha? Jest ci niedobrze, kiedy słyszysz "Jest już ciemno, ale wszystko jedno..."? Mamy coś właśnie dla ciebie!

 

Przesiadując na Facebooku (oczywiście nie w godzinach pracy!) trafiliśmy na PETYCJĘ DO ZESPOŁU FEEL O SAMOROZWIĄZANIE (kliknij TU, żeby zobaczyć). Każdy z was może dołączyć do grupy i tym samym złożyć symboliczny podpis pod petycją.

 

 

Od razu powinniśmy wytłumaczyć, że Plotek wcale nie chce doprowadzić do samorozwiązania Feel'a (no, może trochę). Wklejamy wam link do tej grupy na Facebooku, ponieważ wydaje nam się śmieszne to, że w ogóle powstała. Co więcej, zyskuje zwolenników.

 

Podpiszecie się pod taką petycją? :-)

 

Komentarze (94)
Chcesz podpisać PETYCJĘ DO ZESPOŁU FEEL O SAMOROZWIĄZANIE?
Zaloguj się
 • beskrytycznie

  Oceniono 257 razy 169

  chcesz żeby PLOTEK.PL przestał istnieć i pisać takie bzdury??? KLIKNIJ PLUS komentując... zobaczymy ile są warte wasze wypociny redaktorki z plotka

 • lukis

  Oceniono 107 razy 53

  A gdzie petycja o rozwiązanie plotka ?

 • mijka

  Oceniono 100 razy 44

  a ja chcialabym podpisac petycje dot. ujawnienie dziennikarzy piszacych do Pudelka, Plotka i tego typu portali. Panowie i panie dziennikarze zepewne jestescie dumni z tak wspanialej pracy. Ujawnijcie swoje oblicza!

 • mijka

  Oceniono 76 razy 38

  jaka petycja?
  ten rynek rzadzi sie bardzo prostymi prawami, ludzie nie beda przychodzic na koncerty, kupowac plyt i zadnej petycji do tego nie trzeba. Dopoki bedzie zapotrzebowanie na Feel zespol bedzie istnial.

 • fairytalee

  Oceniono 66 razy 36

  jak ten świat się zmienia, jeszcze 2 lata temu 3/4 polski śpiewało ich piosenki, każdy się nimi podniecał a kupicha miał setki piszczących fanek... nie znaczy oczywiście że go lubię, raczej nigdy przesadnie go nie uwielbialam, ale jak widać swiat strasznie sie zmienia. Wczoraj go kochali, a dziś go nienawidza

 • chwilaprawdy

  Oceniono 42 razy 30

  A gdzie petycja o rozwiązanie plotka ?

 • faza1988

  Oceniono 62 razy 28

  Żal!! Jeżeli ktoś ich nie lubi to niech nie słucha ich muzyki, proste. i bedzie problem z głowy ale w polsce mieszkaja tacy ludzie którym zawsze cos przeszkadza. Ciekawe kto bedzie nastepny??

 • kebab

  Oceniono 53 razy 27

  Nie lubię ich i nie słucham, ale jak ktoś ich lubi to czemu ma być poszkodowany? nie lubię, nie słucham proste.

 • ola102misiak

  Oceniono 23 razy 23

  no terqz to już plotek pzesadził!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX