Lider Bayer Full: mieszkałem w namiocie

Zwierzenia Sławka z disco-polo w tabloidzie? MOC!
Lider Bayer Full mówi Zwierzenia Sławka z disco-polo w tabloidzie? Do Polski dotarły informacje, że Chiny oszalały na punkcie kawałka Bayer Full "Majteczki w Kropeczki" Ostatnio pisaliśmy o Bayer Full, gdy do Polski dotarły informacje, że Chiny oszalały na punkcie kawałka "Majteczki w Kropeczki". Najwidoczniej lider bandu Sławomir Świerzyński poczuł wiatr w żaglach po chińskim sukcesie i postanowił zwierzyć się "Super Expressowi" z prywatnych tajemnic niczym światowa gwiazda. Nas najbardziej rozbawiła opowieść o napalonych dziewczynach z internatu i namiocie: - Pewnego dnia wyrzucono mnie i kilku kolegów z internatu, bo... podłożyliśmy świece dymne pod fabrykę fortepianów. Że niby się pali. Zamieszkaliśmy więc w żeńskim internacie, ale stamtąd znowu musieliśmy zmykać, bo za dużo było zakochanych dziewczyn, a nas tylko czterech. Poszliśmy mieszkać do hotelu sportowego, ale zrobiliśmy imprezę otwierającą i wylądowaliśmy na stancji. Na stancji pewnego dnia syn właścicieli przyszedł pijany i zrzucił dziecko z fotela, bo sam chciał tam siedzieć. No to z kolegą Adamem daliśmy panu w czambuł, wytłumaczyliśmy, że dziecka się nie bije. I znów mieliśmy problem. Od kwietnia do matury mieszkaliśmy więc w namiocie nad Zalewem Gołuchowskim - czytamy na Se.pl. 

 

Ostatnio pisaliśmy o Bayer Full, gdy doPolski dotarły informacje, że Chiny oszalały na punkcie kawałka "Majteczki w Kropeczki". Najwidoczniej lider bandu Sławomir Świerzyński poczuł wiatr w żaglach po chińskim sukcesie i postanowił zwierzyć się Super Expressowi z prywatnych tajemnic niczym światowa gwiazda.

 

Nas najbardziej rozbawiła opowieść o napalonych dziewczynach z internatu i namiocie:

Pewnego dnia wyrzucono mnie i kilku kolegów z internatu, bo... podłożyliśmy świece dymne pod fabrykę fortepianów. Że niby się pali. Zamieszkaliśmy więc w żeńskim internacie, ale stamtąd znowu musieliśmy zmykać, bo za dużo było zakochanych dziewczyn, a nas tylko czterech. Poszliśmy mieszkać do hotelu sportowego, ale zrobiliśmy imprezę otwierającą i wylądowaliśmy na stancji. Na stancji pewnego dnia syn właścicieli przyszedł pijany i zrzucił dziecko z fotela, bo sam chciał tam siedzieć. No to z kolegą Adamem daliśmy panu w czambuł, wytłumaczyliśmy, że dziecka się nie bije. I znów mieliśmy problem. Od kwietnia do matury mieszkaliśmy więc w namiocie nad Zalewem Gołuchowskim - czytamy na Se.pl.

 

Sławek "Łobuz" Świerzyński w największym przeboju disco-polo ostatnich miesięcy... ŻONO MOJA:

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (12)
Lider Bayer Full: mieszkałem w namiocie
Zaloguj się
 • anyjonas

  Oceniono 9 razy 5

  łoooo :D:D

 • hajek84

  Oceniono 10 razy 2

  Szkoda żE nIe w jaSkiNi

 • record

  Oceniono 1 raz 1

  kokomax akurat pierwszy "Żono moja" śpiewał Darko Domian... Masters udiscopolowił tylko te piosenkę, na szczęście Bayer Full zrobił ją w fajnym klimacie latino.

 • kupogon

  Oceniono 3 razy 1

  świerzu ty bucu! Opowiedz jak się chamsko zachowujesz na co dzień

 • blackout2

  Oceniono 3 razy 1

  czaad...!

 • wiola_9725

  Oceniono 3 razy 1

  ;]

 • record

  0

  Myślę, ze ekscesy Sławka są nieco przebarwione przez Super Express... A równie ciekawe historie mogliby opowiedzieć muzycy rockowi i popowi :D

 • dawido149

  Oceniono 14 razy 0

  Plotek widze drwi z zespołu ktory sprzedał tyle płyt wówczas gdy inne np zespoły rokowe mogły by sobie pomarzyć o takiej ilości sprzedanych płyt

 • gyl

  Oceniono 3 razy -1

  ja też.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX