Znani składają świąteczne życzenia!

SPECJALNIE DLA UŻYTKOWNIKÓW PLOTKA!!!

Natalia Lesz:

Czytelnikom Plotka życzę zawsze prawdziwych wiadomości, zawsze najciekawszych zdjęć, oraz więcej dystansu i luzu do tego co czytają. Nie tylko na Plotku.

 

Ramona Rey:

Wesołych Świąt! Poczucia humoru i traktowania jak najwięcej rzeczy na wesoło - nie na serio :-) Dużo świeżego powietrza, świeżych myśli i pomysłów!

 

Beata Sadowska:

Kochani, wszystkiego, co najpiękniejsze. Spotkań, na które czekacie. Ludzi, których kochacie. Przyjaciół niezawodnych. I poczucia humoru. Na co dzień i od święta.

 

Iza Miko:

Życzę wszystkim użytkownikom Plotka zdrowia, prawdziwych przyjaciół, odwagi w realizacji nawet najbardziej nieprawdopodobnych marzeń oraz codziennego uśmiechu spowodowanego małymi promykami piękna, które nas codziennie otaczają.

 

Michał Kwiatkowski:

Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia i miłości. No i chyba nie mam wyjścia - życzę Wam wielu ciekawych plotek... I nie zapominajcie, że oczywiście nie wszystkie są prawdziwe!! ha ha

 

Candy Girl:

Drodzy użytkownicy oraz czytelnicy Plotka. Życzę Wam Kolorowych i Wesołych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz spełnienia WSZYSTKICH marzeń w nadchodzącym roku!!! Mam nadzieję, że spotkamy się na koncertach.

 

Monika Jarosińska:

Wszystkim użytkownikom Plotka życzę spełnienia marzeń, bo marzenia naprawdę się spełniają!

 

Leszek Stanek:

Życzę wszystkim szczęścia i pozytywnego myślenia o życiu, a reszta przyjdzie sama.

 

Gosia Andrzejewicz:

Życzę Wam wszystkim pięknych, niezapomnianych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, miłości, trafionych prezentów i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2010.

 

Wojtek Łuszczykiewicz:

Wszystkim "czytaczom" Plotka życzę, żeby nadal potrafili czytać między wierszami i patrzeć na niektóre historie z przymrużeniem oka. Żeby nikt nie złapał ich na zażywaniu "sproszkowanych lekarstw" i żeby trawa zawsze była zielona. No i może jeszcze zdrowia, bo grypa szaleje...

Więcej o:
Komentarze (22)
Znani składają świąteczne życzenia!
Zaloguj się
 • proboscis

  Oceniono 13 razy 9

  Wojtku Łuszczykiewiczu- przyda się, nawet bardzo;-))) (A wy tam na dole: nie kłóćcie się- Święta trwają!!!)

 • sweetgiiiirl

  Oceniono 11 razy 7

  tak wojtek Bardzo dziękujemy :**

 • tribute

  Oceniono 6 razy 6

  a nie moglibyśmy być dla siebie mili i uprzejmi także po świętach i w ogóle zawsze? nie tylko w te dni, kiedy one są? to takie głupie, że nie kłócimy się i jesteśmy dla siebie mili tylko przez te pare dni w roku.

 • jadzka

  Oceniono 10 razy 6

  Dobrze że podpisaliście "znani" a nie "gwiazdy";)

 • maria

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystkim życze : cudownych Świąt :-))

 • bajbajmaszkaro

  Oceniono 10 razy 4

  O, dzięki ;) Pani Lesz na prawdę nie mogła juz niczego innego życzyć, widać, że czyta ten portal i przejmuje się wszystkim co o niej piszą. Ja tej pani żeycę odrobiny dystansu do siebie. A i wszystkim czytelnikom Plotka: Wesołych Świąt!

 • tribute

  Oceniono 4 razy 4

  wy tam na dole! nie wyzywać się KUR*A :)

 • viciavideo

  Oceniono 1 raz 1

  Dzięki Wojtek :*

 • reki334

  Oceniono 1 raz 1

  @worq co z ciebie za świnia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX