Świąteczny Stylomierz - dobre i złe świąteczne kreacje na przykładzie gwiazd!

Z okazji świąt zmieniamy nieco wygląd naszego cotygodniowego cyklu przygotowywanego wspólnie z serwisem Lula.pl. Dziś nie zaprezentujemy wam jednej stylizacji gwiazdy i nie będziemy szukać w niej plusów i minusów. Na przykładzie strojów kilku gwiazd pokażemy Wam za to, jak ciekawie można zaprezentować się w święta oraz jak lepiej nie wychodzić z domu by nie straszyć innych.

Z okazji świąt zmieniamy nieco wygląd naszego cotygodniowego cyklu przygotowywanego wspólnie z serwisem Lula.pl. Dziś nie zaprezentujemy wam jednej stylizacji gwiazdy i nie będziemy szukać w niej plusów i minusów. Na przykładzie strojów kilku gwiazd pokażemy wam za to, jak ciekawie można zaprezentować się w święta oraz jak lepiej nie wychodzić z domu by nie straszyć innych.

 

Wszystkie zdjęcia w większym formacie możecie obejrzeć wyżej.

 

Stylizacje na TAK:

 

 

 

 

Edyta Górniak

 

 

 

 

To doskonały strój na drugi dzień świąt, kiedy nie musimy już ubierać się tak oficjalnie jak w Wigilię. Edyta połączyła casualowe dżinsy z bardzo elegancką koszulową bluzką z kołnierzem. Żeby przełamać prosty strój, na wierch zarzuciła ciepły, długi kardigan, który nadał całości charakter.

 

 


 

Paris Hilton

 

 

 

 

Macie już dość siedzenia przy świątecznym stole? Czas wybrać się na spacer! Oczywiście za oknem upałów nie ma, więc warto pomyśleć o ciepłych dodatkach. Paris Hilton wykazała się poczuciem humoru i ciepłą czapdkę Świętego Mikołaja połączyła z szalem we wzór... czaszek! Na szczęście na pierwszy rzut oka przypominają nam choinki...


 


 

 

Żora Koroliov

 

 

 

 

Na gali wręczenia nagród Męska Rzecz 2009 telewizji TVN Turbo Żora zaprezentował się w perfekcyjnie skrojonej marynarce. Eleganckie, ale niezobowiązujące połączenie tej marynarki z koszulą to świetne rozwiązanie dla tych z panów, którzy nie lubią nosić krawatów.

.
.

Stylizacje na NIE:

Marysia Sadowska

 

Kiczowata, dyskotekowa stylizacja zdecydowanie nie nadaje się na świąteczne spotkanie z najbliższymi. Skórzane sukienki, włosy postawione na żel i kilkuwarstwowy, mocny makijaż zarezerwujmy na karnawałowy bal przebierańców i pozwólmy świątecznej choince szczycić się iglastym irokezem i misternymi, ażurowymi ozdobami!
Anna Powierza

 

Bliskość świątecznych dekoracji nie pomaga tej stylizacji. I choć ubranie w szkocką kratę, kojarzy nam się z ciepłem kominka, zostawmy powinności grzewcze specjalistom od centralnego ogrzewania...

Oczywiście Ania mogła chcieć przebrać się za Świętego Mikołaja w nowoczesnym stroju, niestety wyszedł jej z tego Mikołaj bez smykałki do mody;)

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki

 

Jak najgorzej ubrana para roku wystylizuje się na święta? Chyba lepiej, że nie wiemy.

 

Podsumowanie:


Świąteczny czas zobowiązuje. Warto na rodzinne spotkanie ubrać się elegancko, wtedy podniosła atmosfera tego okresu będzie jeszcze bardziej odczuwalna. Nie zapominajmy jednak, żeby nie wybierać "niesprawdzonych" ubrań o trudnym kroju - za mała spódnica, niewygodne spodnie, buty obcierające stopy mogą nam dać się we znaki podczas kilku godzin spędzonych przy stole!

 

 

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

 

 

Negral/Lula.pl