Wiemy, jak skończy się "BrzydUla"!

UWAGA SPOILERY! Nie czytajcie, jeśli nie chcecie znać zakończenia przed obejrzeniem ostatniego odcinka!

Redakcja Plotka nie wytrzymała i już o 12.00 obejrzała ostatni odcinek "BrzydUli". Świeżo po seansie możemy stwierdzić jedynie, że odczuwamy niedosyt. Oto co działo się w ostatnim odcinku:

 

1) Ula dowiaduje się, że Marek leci z Pauliną do Włoch.


2) Marek w drodze na lotnisko spotyka Piotra. Były chłopak Uli mówi mu jedynie: "Musisz ją odnaleźć".


3) Trwają przygotowania do pokazu Gusto. Maciej jest z Anią, Józef z Alą, Violetta z Sebastianem, a Ula jest sama. Wciąż czeka na przyjazd Marka. Ula w akcie desperacji decyduje się zadzwonić do Marka. Zamiast Marka odzywa się tylko poczta głosowa. Ula prosi Marka, żeby przyjechał.


4) Ula wchodzi do klubu w  którym odbywa się pokaz i słyszy Marka, który zaprasza ją na wybieg. Ula w sukni ślubnej wychodzi na wybieg. Marek przytula się do niej i mówi przez mikrofon: "Jeśli to co powiedział mi Piotr jest prawdą to, chciałbym Ci powiedzieć, że ja też Ciebie kocham".


5) Wszyscy cieszą się szczęściem Uli i Marka. Marek całuje namiętnie Ulę. Później następuje retrospekcja. Pokazywane są sceny z poprzednich odcinków, a na koniec jeszcze raz pocałunek Uli i Marka.

 

Nie było ślubu, nie było zaręczyn. Po ostatnim odcinku naprawdę odczuwa się niedosyt. Są też plusy takiego zakończenia. TVN spokojnie może nagrać następny sezon "BrzydUli". Wydaje mi się, że jeśli serial "Po prostu Majka" nie odniesie sukcesu porównywalnego do sukcesu "BrzydUli" to stacja zdecyduje się kontynuować serial o losach Uli Cieplak i Marka Dobrzańskiego.


Szaza