Lista Przebojów Kotek.fm - notowanie 18.12.2009

Notowanie 27: Wzrostów - 6; Spadków - 9; Bez zmian - 3; Nowości - 2.

 

Oto kolejne, ostatnie w tym roku, dwudzieste siódme notowanie Kotkowej Listy Przebojów! Zobaczcie, które piosenki pną się do góry, które spadają, a które pozostają w miejscu. Tylko dwie nowości, ale jedna z nich aż na 1. miejscu!

 

 

TUTAJ znajdziesz notowania z poprzednich tygodni.

 

 

Chyba nikogo już nie dziwi, że Miley Cyrus znowu jest na 1. miejscu, tym razem z piosenką "Kicking and Screaming". Miley jest chyba królową Listy Przebojów w 2009 roku, bo jest na szczycie już po raz 13 (poprzednio z piosenkami "The Climb" i "Party in teh U.S.A.") Czy rok 2010 też będzie dla niej taki dobry? Czy na innych wykonawców zagłosuje Was więcej i Miley nie będzie już ciągle nr.1? Przekonamy się już niedługo.

 

Największe awanse w tym tygodniu to "Bad Romance" Lady GaGi (8 pozycji w górę) oraz "Found Out About You" Emily Osment (6 pozycji w górę).

 

Największe spadki tego tygodnia to "World Behind My Wall" Tokio Hotel (aż 11 pozycji w dół) oraz "This Is It" Michaela Jacksona (6 pozycji w dół).

 

Wśród nowych propozycji jest Anahi z kawałkiem "Para Que". Anahi w 2009 przez 3 tygodnie była na miejscu 1. (z piosenką "MI Delirio"), więc być może ten utwór też odniesie sukces.

 

Mamy też nową polską piosenkę - "Czas (Siłę w sobie mam)" Candy Girl. Ponieważ bardzo mało na Kotkowej liście jest polskich utworów, ciężko przewidzieć, czy ten ma jakieś szanse.

 

Na Liście znajduje się 20 piosenek, ale to nie wszystko. Mamy 30 utworów w propozycjach TUTAJ. Od Waszych głosów zależy, czy dostaną się na Listę!

 

To już ostatnie notowanie w tym roku, kolejne zagramy na antenie 1 stycznia, w Nowy Rok.

 

 

Chcesz mieć wpływ na wynki pierwszej listy w 2010? - GŁOSUJ TUTAJ !