Majka Jeżowska w szpitalu! Zawał serca?

Chciała zagrać trzy koncerty w ciągu dnia. Dała radę tylko dwa.

 

Majka Jeżowska trafiła do szpitala w Sandomierzu, po tym jak dorwał ją straszliwy ból w okolicach serca. Stan artystki był tak poważny, że trzeba było odwołać kolejny koncert i przewieźć ją do kliniki.

 

Spekulowano, że Jeżowska miała zawał serca. Jak poinformował w Tvn24 menadżer artystki Dariusz Stasiński, to nie był zawał a problemy kardiologiczne.

Stres i przemęczenie po długiej trasie spowodowały, że musieliśmy zostawić ją w szpitalu. (...) Jej stan jest stabilny - powiedział nam Stasiński/tvn24.pl

Jeżowska trafiła do szpitala po drugim koncercie. W planach miała zagrać jeszcze jeden tego samego dnia.

Więcej o:
Komentarze (16)
Majka Jeżowska w szpitalu! Zawał serca?
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 23 razy 19

  errata net2: Wiesz, na tym portalu piszą sami gimnazjaliści, nie znający dobrze pisowni zarówno ortograficznej, jak również interpunkcyjnej. O błędach językowych już nie wspomnę.

 • boski

  Oceniono 29 razy 19

  szkoda ...

 • aylin

  Oceniono 28 razy 18

  Co za grafoman pisze te teskty? "Przewieść"? Chyba musi powrócić do podstawówki albo pisać ze słownikiem ortograficznym.

 • errata_net2

  Oceniono 25 razy 15

  Kochani, "przewieść" to ostatecznie można zaliczyć do rodziny wyrazów słowa "wieść", czyli prowadzić, np. "wieść prym", "wieść długie rozmowy", a Majkę można było "przewieźć" (od "wieźć", czyli przemieszczać przy użyciu jakiegoś pojazdu, sprzętu na kółkach). Skąd się namnożyło tylu dysgrafików? Czy tylko nieuków parających się pisaniną...

 • proboscis

  Oceniono 21 razy 13

  To moja ukochana piosenkarka z dzieciństwa. Życzę jej dużo zdrowia.

 • miska9797

  Oceniono 19 razy 9

  Ale jeszcze przyznać trzeba, że dobrze się pani trzyma!!

 • morelka

  Oceniono 12 razy 8

  Zycze szybciutkiego powrotu do zdrowia:)))

 • miska9797

  Oceniono 16 razy 8

  Niech się pani Majka tak nie przemęcza, bo choć może to dobije to lata już nie te i trzeba się oszczędzać szczególnie przy problemach z sercem!! Głos piękny i talent Bóg dał, ale lepiej by było troszkę przystopować!!! Życzę powodzenia i powrotu do zdrowia!!!

 • weronikaa2288

  Oceniono 9 razy 7

  Wydaje mi sie że mogła te koncerty podzielć na kilka dni a nie na raz. Na szczęście to nie był zawał. Życze powrotu do zdrowia. Tylko teraz niech uważa bo już nie jest tak młoda chociaż się dobrze czyma. Nie każdy organizm przeczyma takie zamieszanie;] . Niech troche odpocznie;]]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX